Місто

День Вінниці хочуть відзначити без боргів

27 липня 2011, 16:39

Заступник вінницького міського голови з фінансово-економічних питань Валерій Коровій наказав боржникам до святкування Дня Вінниці погасити заборгованості по зарплатам.

Про це інформує департамент у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради.

Заборгованість економічно активних підприємств міста із виплати заробітної плати станом на початок липня склала майже 3,3 млн. грн., що на 2 млн. 274 тис. грн. менше, ніж на початку поточного року (у січні підприємства боргували зарплатню у сумі 5,5 мільйонів гривень).

На 25 економічноактивних підприємствах Вінниці зарплата виплачується несвоєчасно (на початок року таких підприємств було 37).

Борг із виплати заробітної плати підприємств комунальної власності на 1 липня склав більше мільйона гривень, а підприємств державної власності - 394,7 тис. грн. і зменшилась на 859,7 тис. грн. В той же час збільшилась заборгованість на приватних підприємствах. На початок липня на цих підприємствах борг із виплати зарплатні був 2 мільйони 43 тисячі гривень, тоді як у червні ця цифра становила майже 1,9 млн. грн.

Про найбільшу заборгованість із виплати заробітної плати у липні прозвітували підприємства ТОВ «Вінницький проектний інститут+», ТОВ «Управління механізації шляхового будівництва», Мастер КП, Вінницький інститут МАУП. Продовжують нарощувати заборгованість такі підприємства, як ТОВ «Мангуст-Альфа», ТОВ «Управління механізації шляхового будівництва» та інші. Повністю розрахувалися із своїми працівниками підприємства ПП «Мешканець», підрозділ «Пристань Вінниця», ВАТ «Київський річковий порт», ЗАТ НВФ «Елекомс».

Заступник міського голови Валерій Коровій зазначив, що та робота, яка виконувалась щодо ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати, має бути доведена до логічного завершення. «На економічно-активних підприємствах заборгованості по заробітній платі не повинно бути. В іншому випадку, в рамках тих повноважень, які на сьогоднішній день є у органів місцевого самоврядування, справи будуть передаватись до відповідних органів. До Дня міста керівники підприємств-боржників повинні у повному обсязі виплатити заробітну плату своїм працівникам», - сказав В.Коровій.

Для забезпечення контролю за погашенням заборгованості із зарплати здійснюється щоденний моніторинг. За його даними, станом на 25 липня в рахунок виплати боргу по зарплаті підприємствами міста виплачено 986,1 тис. грн. від загального боргу економічно активних підприємств. Залишок заборгованості із виплати заробітної станом на 25 липня складає 2311,6 тис. грн.

ВИННИЦА.info

Матеріали по темі