Культура

День Європи у Вінниці – флешмоби, віртуальні подорожі та мистецькі проекти. Програма онлайн-заходів

13 травня 2021, 16:42

Сьогодні, 13 травня, у Вінниці розпочались культурно-мистецькі заходи до Дня Європи. У зв'язку з пандемією, святкування Дня Європи в місті проходить в онлайн-форматі. А кошти, які б мали виділити на проведення різних заходів, направлять на медичну галузь міста.

Для вінничан підготували віртуальні подорожі, флешмоби, концерти, вікторини, виставки, конкурси і мистецькі проекти.

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради.

13-15 травня:

Проходитиме літературний проект «Коцюбинський: побачення з Європою» від Вінницького літературно-меморіального музею ім. М. Коцюбинського. Напередодні Дня Європи вінничанам пропонують поринути в атмосферу європейських міст ХІХ століття, у чому допоможуть листи з захоплюючим описом справжнього «амбасадора в Європу» і нашого видатного земляка – Михайла Коцюбинського.

Сьогодні вже опубліковано першу частину онлайн-проекту «Коцюбинський: побачення з Європою», де розказано про одне з найчарівніших італійських міст – Флоренцію. Завдяки опису Михайла Коцюбинського вінничани можуть уявити, якою була Флоренція на початку ХХ століття і перенестись в атмосферу інтелігентного та аристократичного міста, що налаштовує на естетичне сприйняття світу.

14 травня:

Об 11:00 всі бажаючі зможуть вирушити у віртуальну подорож «Європейські міста-побратими Вінниці» від Вінницької міської централізованої бібліотечної системи.

О 13:00 відбується мистецький проект «Найвідоміші арт-об'єкти Європи» від Вінницької дитячої художньої школи.

А о 15.00 можна буде насолодитись концертною програмою «Мистецтво нас єднає» від Вінницької дитячої музичної школи №2. О 17:00 заплановано презентацію конкурсу візуального мистецтва «Мандруючи Європою», який підготувала Вінницька дитяча школа мистецтв «Вишенька».


15 травня:

О 10:30 розпочнеться флешмоб «Добрий день мовами Європи» від Вінницької міської централізованої бібліотечної системи.

А о 11:00 – презентація проєкту «Мозаїка» від Центру історії Вінниці.

Мистецький відеопроект від кращих колективів та виконавців міста «International Music» розпочнеться о 12:00.

Також 15 травня заплановано мистецький проект «Think Global about Europe», фінал пісенного фестивалю-конкурсу «Золотий птах» для дітей та молоді з обмеженими можливостями та кулінарний проект «Майстер-шеф по-європейськи».

Усі заходи проходять на мистецькому порталі VinCulture Code у Facebook. Посилання – https://www.facebook.com/VinCultureCode/

Як Вінниця святкувала День Європи у минулих роках, дивіться ТУТ.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: День Європи карантин програма 
Матеріали по темі