Події

Денісова: Військові рф ґвалтували чайною ложкою 6-місячну дівчинку

23 травня 2022, 20:05

Російські військові використовують зґвалтування та сексуальне насильство в інших формах як тактику ведення війни, систематично, повсюдно і з вражаючої жорстокістю.

Про це повідомила уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

За останню добу на телефонну лінію психологічної допомоги Уповноваженого звернулися особи з Олександрівки Херсонськоїобласті, які надали дозвіл на публікацію інформації про факти сексуального насильства.

● Двоє дівчаток 12 та 15 років зґвалтовані рашистами.

● Дівчинка 6 місяців, росіяни ґвалтували чайною ложкою.

● Двоє хлопчиків-близнюків дворічного віку разом з мамою були вдома. Увірвалися 5 рашистів, один тримав матір, решта по двоє гвалтували малюків орально та анально. Діти загинули від отриманих розривів та втрати крові.

● Трирічного хлопчика на очах у матері зґвалтували два рашисти, від отриманих травм дитина померла.

Зґвалтування як військовий злочин є найважчим злочином, а також однією із складових геноциду.

«Сексуальне насильство суворо заборонено статтею 27 Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни 1949 року. Прошу заступника Генерального секретаря ООН - Спеціального представника з питань сексуального насильства в умовах конфлікту Прамілу Паттен в рамках свого мандату ініціювати проведення відповідними органами рф розслідування цих фактів та притягнення до відповідальності винних осіб, а також вжиття заходів для попередження вчинення сексуального насильства російськими військами.

Закликаю світову спільноту забезпечувати запровадження персональних санкцій проти політичних лідерів, військових командувачів росії та виконавцівцих страшних злочинів!», – пише Денісова.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: зґвалтування російські військові діти 
Матеріали по темі