Влада

Департамент захисту економіки, який в структурі МВС, ліквідують

23 серпня 2019, 16:17

В МВС прийняли рішення ліквідувати Департамент захисту економіки Нацполіції.

Про це повідомляє департамент комунікації МВС України за інформацією міністра внутрішніх справ Арсена Авакова під час колегії 23 серпня.

«На сьогодні в державі гостро стоїть питання створення єдиного органу, який буде опікуватися боротьбою з фінансовими та економічними злочинами – Служба фінансових розслідувань. Сьогодні буде відповідна нарада в РНБО. Від так, ми повинні зробити перші кроки. Пропоную прийняти рішення про ліквідацію Департаменту захисту економіки НПУ. Це необхідний крок у напрямку подальшого розвитку загальнодержавної системи контролю над фінансовими потоками», - сказав Арсен Аваков.

Також міністр внутрішніх справ додав, що професіонали, які працювали в цьому департаменті, будуть працювати й далі.

В свою чергу, міністр фінансів Оксана Маркарова сказала, що питання створення єдиного органа по розслідуванню фінансових злочинів актуальне: «Фінансові злочини стають складнішими: одна податкова з багатьма злочинами впоратися не може, один департамент Нацполіції, як і СБУ. Зараз є можливість досить швидко перейти до створення цього органу і створити Службу після ухвалення відповідного законопроекту. МВС в даному випадку робить перший крок, щоб зробити можливим цей процес», - сказала Оксана Маркарова.

«Ми вважаємо, що повинні бути ліквідовані підрозділи розслідування економічних злочинів у СБУ, в МВС і в податковій. І всі ці функції повинні бути передані Службі фінансових розслідувань», - підкреслив Арсен Аваков.

Нагадаємо, департамент захисту економіки створили в 2015 році, у Вінниці працює управління захисту економіки, яке розташовується в будівлі по вул. Чорновола, 5.

Вiнниця.info, фото - департаменту комунікації МВС

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: МВС структура 
Матеріали по темі