Влада

Депутат Вінницької міськради Ігор Ткачук хоче щоб Одеський порт рівнявся на Амстердамський

30 вересня 2016, 14:06

 Ігор Ткачук, який є депутатом Вінницької міської ради, 22 вересня був призначений директором ДП «Одеський порт». 30 вересня після сесії Вінницької міськради, журналіст Вінниця.info поцікавилась у нового директора держпідприємства, що він планує робити в портовій галузі.

- З роботою ознайомились? Це новий напрямок для Вас.

- Дійсно. Я цілий день проводжу на роботі, знайомлюсь з колективом, з роботою, яку мені потрібно робити. Є позитивне враження - це люди, які працюють на підприємстві. Вони готові співпрацювати, мінятись і саме головне – вони дають прибуток підприємству. Але є питання над яким потрібно працювати.

- Підприємство проблемне?

- Ні. В 2013 році було прийнято рішення, щоб поділити порт на дві частини: адміністрацію портів і сам порт. Це два окремі підприємства, які працюють на одній території. Розподіл був не зовсім правильним, тому більшість послуг надає адміністрація морських портів. А порт надає інші послуги. Зараз потрібно це врегулювати, це по перше. По друге, порт потрібно модеренізувати, щоб залучати інвесторів, і зробити якомога більше поставок вантажів. Заходять великі кораблі, їх потрібно швидко пришвартувати, розвантажити чи завантажити. Це основна робота порту, це кошти які отримує держава і порт.

- Тобто, потрібно розробити нову концепцію. Плануєте залучати іноземних фахівців, чи такі є в Україні?

- Я впевненений, що в Україні фахівці є, але потрібно залучати іноземців, щоб вони працювали. В нас є приклад портів-гігантів, як Амстердамський порт. Я дивився документи, як вони працюють, яка в них інфраструктура… ми повинні рівнятись на найкраще, що є в світі.

- Ви впевнені, що зможете змінити на краще?

Я впевнений в команді, яка там є сьогодні, вони зможуть змінити роботу порту на краще. Саме головне, щоб люди отримували гарну заробітну плату, підприємство отримувало доходи, а держава отримувала свій прибуток.

- Ви вже переїхали до Одеси, речі перевезли?

- Так.

Як відомо, до призначення директором ДП «Одеський порт», Ігор Ткачук тривалий час з грудня 2014 був в.о. гендиректора «Укрпошти».

Вітання колег перед сесією міськради

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: призначення посада 
Матеріали по темі