Суспільство

Депутат Вінницької облради Людмила Станіславенко підвела підсумки діяльності за минулий рік

11 січня 2019, 16:18

 Депутатка Вінницької обласної ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини та засновниця благодійного фонду, Людмила Станіславенко, розповіла про виконану роботу за 2018 рік та поділилася планами на майбутнє.

У своєму звіті депутатка зазначила, що впродовж року, окрім роботи з виборцями та вирішення питань обласного рівня разом з небайдужими вінничанами, вона організовувала благодійні акції на підтримку важкохворих дітей, бійців АТО та людей з інвалідністю, виділяла кошти з депутатського фонду на лікування та інші потреби громадян, які звертались в депутатську приймальню.

Також Людмила Анатоліївна прийняла участь у другому  Українському жіночому конгресі, у Всеукраїнському форумі «Чого хоче жінка» та у форумі «Основні засади рівного економічного розвитку жінок і чоловіків».

«Вважаю, що одним із головних досягненням минулого року стало долучення до реалізації програм, які націлені на протидію домашнього насильства та дотримання питань гендерної рівності», - говорить Л. Станіславенко.

Також депутат долучилась до роботи Ради Церков та Центру національних культур та ініціювала продовження терміну дії Обласної цільової соціальної програми «Молодь Вінниччини» до 2020 року.

Як голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Анатоліївна провела 13 засідань, на яких було розглянуто понад 140 питань. Ініціювала затвердження іменних стипендій студентам вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт та персональних стипендій в галузі культури і мистецтв. Сприяла реалізації затверджених обласних Програм  роботи з обдарованою молоддю, діяльності національно-культурних товариств області та забезпечення міжконфесійної злагоди і духовно-морального розвитку Вінниччини, національно-патріотичного виховання.

Подібних прикладів можна навести багато. Наприклад, на засідання постійної комісії депутатка неодноразово запрошувала громадськість до дискусії та засоби масової інформації для більш широкого висвітлення конкретної суспільної теми.  

«Я впевнена, що при вирішенні суперечливих питань варто дослухатись до думки людей, адже ми працюємо саме заради них», - зазначає Людмила Анатоліївна.  

Людмила Станіславенко замається благодійною діяльністю, значну увагу приділяє й інтернатним закладам. За її ініціативи реалізовано ряд благодійних проектів на підтримку хворих діток.

У минулому році ініціювала такі благодійні акції, як «Депутатська кухня», «Жінка Вінниччини», під час яких збирали кошти на дороговартісне лікування Іринки Химич та Миколи Марчишена. Також долучилась до проведення благодійних заходів громадських організацій «Розвиток.Розвиток», «Гармонія», «Діа-Діти», «Вінниця Даун Синдром», «Паросток» та небайдужих містян.

«На жаль, на Вінниччині багато дітей, які потребують допомоги, тому я, як мати, не можу стояти осторонь. Хочеться наголосити, що і після проведення благодійних акцій продовжую допомагати цим родинам», - каже депутат.

Планів у Людмили Анатоліївни на наступний рік вдосталь, адже окрім депутатської діяльності велику увагу приділяє благодійності. Вважає, що добрі справи потрібно робити щодня.

Матеріал надано помічником депутата Вінницької облради Людмили Станіславенко 

Теги: благодійність депутат програми Людмила Станіславенко 
Матеріали по темі