Влада

Депутат Вінницької облради від «Батьківщини» Галушко закликав усіх підтримати кандидатуру Татусяка на посаду голови облради

11 листопада 2010, 13:10

Депутат Вінницької обласної ради від ВО «Батьківщина» Леонід Галушко закликав усіх підтримати кандидатуру Сергія Татусяка, який висунутий Партією Регіонів, на посаду голови Вінницької обласної ради.

Депутат Вінницької облради від ВО «Батьківщина» Леонід Галушко у своєму виступі зазначив, що він один з тих, кого обрадувала кандидатура С.Татусяка. «Мене сьогодні здивувала позиція деяких депутатів, які відмовились голосувати, безумовно – це не правильно. Я переконаний, що і у фракції ВО «Батьківщина» будуть однодумці, які голосуватимуть за С.Татусяка», - сказав Л.Галушко.

Він також зазначив, що «ми не голосуємо за Партію Регіонів, а ми голосуємо за людину, яка буде працювати».

«Ми віримо в нього. Це нормальна дійова людина, за яку потрібно сьогодні віддати голоси. І я запрошую вас і свою фракцію підтримати цю кандидатуру», - закликав депутат від ВО «Батьківщина».

Нагадаємо, депутати Вінницької обласної ради нового 6-го скликання у четвер, 11 листопада, приступили до виконання своїх обов’язків.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі