Суспільство

Депутати Вінницької облради хочуть заборонити в області рекламу «подорожей» до Росії

13 лютого 2017, 10:44

 Депутати Вінницької обласної ради підготували проект рішення, яким планують заборонити на території області рекламування пасажирських перевезень до населених пунктів Російської Федерації.

Відповідний проект опубліковано на сайті обласної ради.

«1. Заборонити на території Вінницької області розміщення у будь-який спосіб реклами щодо пасажирських перевезень до населених пунктів Російської Федерації на стаціонарних рекламних засобах, шляхопроводах, зупинках громадського транспорту та на зовнішній поверхні будинків, споруд, на транспорті, усіх форм власності.

2. Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Вінницької обласної державної адміністрації, департаменту будівництва, містобудування та архітектури Вінницької обласної державної адміністрації здійснювати постійний моніторинг додержання вимог пункту 1 цього рішення», - зазначено в проекті.

«Даний проект рішення планують винести на чергову сесію, яка відбудеться в березні», - повідомили Вінниця.info в прес-службі обласної ради.

Нагадаємо, 11 серпня 2016 на виконкомі Вінницької міськради прийняли рішення «Про заборону розміщення на території міста реклами щодо пасажирських перевезень до тимчасово окупованих територій та відпочинку в Криму.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: заборона облрада 
Матеріали по темі