Суспільство

Депутати Вінницької облради планують знизити оренду громадській організації, яка орендує офіс на Соборній

13 березня 2017, 14:56

 Громадській організації «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Вінницькій області», які орендують три приміщення загальною площею 78,7 кв.м. в адмінбудинку по вул. Соборна, 72, депутати облради планують знизити орендну ставку.

Відповідний проект рішення сьогодні, 13 березня підтримала постійна комісія з питань регулювання комунальної власності та приватизації Вінницької облради.

У Вінницькій області є 40 громадських організацій, які орендують нерухоме майно, що належить територіальній громаді, міст, селищ та сіл Вінницької області. В багатьох ГО є заборгованість по сплаті за користування нерухомістю. «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» заборгованості немає, при тому що орендна ставка в них досить висока.

Як пояснив заступник начальника управління В. Крот, договір на оренду з ГО укладався на конкурсній основі більше двох років тому, вони платили спочатку по 15 тис. гривень в місяць.

«Дана організація взяла ці приміщення через участь в конкурсі, десь два роки тому. Тому в них порівняно з іншими набагато вища орендна ставка. Зараз вони просять застосовувати розцінки, затверджені обласною радою для бюджетних організацій», - говорить В. Крот.

За результатами обговорень, постійна комісія прийняла рішення, яким дозволяє знизити орендну ставку для громадської організації. Після перерахунку вони платитимуть приблизно 2,5 тис. гривень оренди в місяць.

Даний проект рішення повинні підтримати депутати облради на сесії.

Нагадаємо, Громадська організація «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» у Вінницькій області однією з перших відкрила громадську приймальню.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: оренда приміщення Вінниця 
Матеріали по темі