Влада

Депутати затвердили на посади 4 керівників закладів Вінниччини і будуть шукати директора в училище ім. Леонтовича

2 грудня 2016, 15:35

 2 грудня під час сесії Вінницької обласної ради депутати підтримали ряд рішень щодо переукладання контракту та призначення на посади керівників комунальних закладів.

Прийнято рішення про переукладення контракту з головним лікарем Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання «Фтизіатрія» Олександром Служивим. Термін контракту – до 30 листопада 2021 року.

На посаду головного лікаря «Козятинської лікарні відновного лікування» замість Володимира Гуцола, який був з приставкою «в.о.», призначили Олександра Євтушка. Уклали контракт до 20 вересня 2021 року.

На посаду начальника КП «Тульчинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації» призначили Андрія Мельника, уклавши з ним контракт на три роки.

Леоніда Загоруйка призначили начальником КП «Немирівське районне бюро технічної інвентаризації». Уклали з ним контракт на три роки.

Окрім того, під час сесії депутати прийняли рішення про оголошення конкурсу на заміщення посади директора комунального вищого навчального закладу «Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича». Депутатським рішенням затверджено склад комісії з організації проведення конкурсу.

Як відомо, керівників комунальних закладів області обирають через конкурси.

Вінниця.info

Теги: облрада сесія 
Матеріали по темі