Політика

Депутатів Вінницької облради в п’ятницю збирають на позачергову сесію

19 лютого 2020, 09:35

21 лютого проведуть позачергову сесію Вінницької обласної ради. На розгляд депутатів підготували 26 питань.

Перелік питань позачергової 42 сесії обласної Ради 7 скликання:

1. Про стягнення Андрієвській Н.М. - директору комунального некомерційного підприємства „Вінницький обласний спеціалізований будинок дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки Вінницької обласної Ради”. Як повідомляла Вiнниця.info, проект рішення про догану підготували після візиту до закладу представника Уповноваженого ВР з прав людини, який виявив ряд порушень зі зберігання продуктів, прострочені ліки та висловив сумнів, чи відповідає реаліям кількість працівників, яка зазначена в «штатці» закладу.

2. Про звіт заступника голови Вінницької обласної державної адміністрації Івасюка І.Д.

3. Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року.

4. Про План заходів на 2021 - 2023 роки з реалізації Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року.

5. Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2019 рік.

6. Про внесення змін та доповнень до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016 - 2020 роки «Безпечна Вінниччина - взаємна відповідальність влади та громад», затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 35.

7. Про внесення змін до обласної Програми «Боротьба з онкологічними захворюваннями на період 2017-2021 роки», затвердженої рішенням 13 сесії обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2016року № 223.

8. Про внесення змін та доповнень до обласної Програми „Майбутнє Вінниччини в збереженні здоров'я громадян” на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 45 (зі змінами).

9. Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міжміських внутрішньообласних маршрутах загального користування у Вінницькій області.

10. Про надання згоди на заключення договору про встановлення права користування земельною ділянкою для забудови (суперфіцію) двох малих групових будинків Стрижавського дитячого будинку-інтернату.

11. Про керівника Могилів-Подільського медичного коледжу.

12. Про трудові відносини з керівниками комунальних некомерційних підприємств - об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області у сфері охорони здоров’я.

13. Про Порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області.

14. Про зміни до структури та штатної чисельності обласної Ради та її виконавчого апарату.

15. Про внесення змін до рішення 41 сесії обласної Ради 7 скликання від 17 грудня 2019 року № 899 «Про складання, затвердження та контроль виконання фінансових планів комунальних підприємств та комунальних некомерційних підприємств закладів охорони здоров’я».

16. Про комунальний заклад «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля». Заклад втретє за три роки змінює назву.

17. Про надання згоди на прийняття майна, що є спільною власністю територіальних громад Томашпільського району, до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області.

18. Про передачу майна до комунальної власності територіальної громади м. Вінниця.

19. Про передачу - приймання майна (об’єднане).

20. Про списання майна (об’єднане).

21. Про реорганізацію комунального некомерційного підприємства „Заболотненський дитячий психоневрологічний санаторій ім. ак. Д.К.Заболотного Вінницької обласної Ради”.

22. Про реорганізацію комунального некомерційного підприємства „Могилів-Подільський дитячий легеневий тубсанаторій Вінницької обласної Ради”.

23. Про реорганізацію комунального некомерційного підприємства „Могилів-Подільський обласний протитуберкульозний санаторій для дорослих Вінницької обласної Ради”.

24. Про реорганізацію комунального некомерційного підприємства “Козятинська обласна туберкульозна лікарня Вінницької обласної Ради”.

25. Про реорганізацію комунального некомерційного підприємства “Кашперівський дитячий туберкульозний санаторій „Лісова пісня” Вінницької обласної Ради”.

26. Про реорганізацію комунального некомерційного підприємства „Маньковецький обласний дитячий туберкульозний санаторій „Зелений гай” Вінницької обласної Ради”.

Вiнниця.info

Теги: сесія облрада питання 
Матеріали по темі