Суспільство

Депутатів Вінницької облради закріпили за громадами. Список

23 лютого 2021, 14:22

У Вінницькій обласній раді підготували проект рішення про закріплення депутатів за територіальними громадами. Оскільки в облраді 84 депутати, а громад в області – 63, за деякими громадами було закріплено по декілька депутатів від однієї фракції.

Проект виносять на сесію обласної ради, яка відбудеться 26 лютого.

Відповідно до документу, депутатів розподілили наступним чином:


Вінницький район

Вінницька міська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Ваколюк Л.Є.; Замкова Н.Л.; Івасюк І.Д.; Ковальов А.Є.; Кривешко С.С.; Скальський В.В.; Станіславенко Л.А.; Ткачук Г.В.; Форманюк М.В.; Чаленко Д.А.; Якубович Г.А..

ВО «Батьківщина»: Коник Д.В..

«Європейська солідарність»: Гижко А.П.; Родінкова В.В.; Стукан О.С..

«Слуга Народу»: Заболотна Н.М.; Урдзік В.В..

«Опозиційна платформа – За життя»: Мазуренко Д.А..

«За майбутнє»: Гатауллін І.Ф.; Гуцол С.В.; Кравчук О.М.; Павлуник С.М.; Терещук Р.В.; Ярова Г.Г..

Гніванська міська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Прідолоба В.М.

ВО «Батьківщина»: Олійник С.О.

«Європейська солідарність» :Жодного депутата

«Слуга Народу»: Заболотна Н.М.; Урдзік В.В.

«Опозиційна платформа – За життя»: Шевченко О.І.

«За майбутнє»: Гатауллін І.Ф.; Гуцол С.В.; Кравчук О.М.; Павлуник С.М.; Терещук Р.В.; Ярова Г.Г.

Іллінецька міська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Пиндус В.В.

ВО «Батьківщина»: Олійник С.О.

«Європейська солідарність»: Жодного депутата

«Слуга Народу»: Заболотна Н.М.; Урдзік В.В..

«Опозиційна платформа – За життя»: Шевченко О.І.

«За майбутнє»: Гатауллін І.Ф.; Гуцол С.В.; Кравчук О.М.; Павлуник С.М.; Терещук Р.В.; Ярова Г.Г.

Липовецька міська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана» : Донець В.Г.

ВО «Батьківщина»: Корнійчук A.B.

«Європейська солідарність»: Жодного депутата

«Слуга Народу»: Заболотна Н.М.; Урдзік В.В..

«Опозиційна платформа – За життя»: Мазуренко Д.А.

«За майбутнє»: Гатауллін І.Ф.; Гуцол С.В.; Кравчук О.М.; Павлуник С.М.; Терещук Р.В.; Ярова Г.Г.

Немирівська міська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Якубовський С.О.

ВО «Батьківщина»: Олійник С.О.

«Європейська солідарність»: Жодного депутата

«Слуга Народу»: Заболотна Н.М.; Урдзік В.В..

«Опозиційна платформа – За життя»: Шевченко О.І.

«За майбутнє»: Гатауллін І.Ф.; Гуцол С.В.; Кравчук О.М.; Павлуник С.М.; Терещук Р.В.; Ярова Г.Г.

Погребищенська міська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Донець В.Г.

ВО «Батьківщина»: Шевченко І.О.

«Європейська солідарність»: Жодного депутата

«Слуга Народу»: Заболотна Н.М.; Урдзік В.В..

«Опозиційна платформа – За життя»: Мазуренко Д.А.

«За майбутнє»: Гатауллін І.Ф.; Гуцол С.В.; Кравчук О.М.; Павлуник С.М.; Терещук Р.В.; Ярова Г.Г.

Вороновицька селищна територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Якубовський С.О.

ВО «Батьківщина»: Олійник С.О.

«Європейська солідарність»: Жодного депутата

«Слуга Народу»: Заболотна Н.М.; Урдзік В.В..

«Опозиційна платформа – За життя»: Мазуренко Д.А.

«За майбутнє»: Гатауллін І.Ф.;: Гуцол С.В.;: Кравчук О.М.;: Павлуник С.М.; Терещук Р.В.; Ярова Г.Г.

Літинська селищна територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Донець В.Г.

ВО«Батьківщина»: Коник Д.В.

«Європейська солідарність»: Чернега Я.А.

«Слуга Народу»: Заболотна Н.М.; Урдзік В.В..

«Опозиційна платформа – За життя»: Шевченко О.І.

«За майбутнє»: Гатауллін І.Ф.; Гуцол С.В.; Кравчук О.М.; Павлуник С.М.; Терещук Р.В.; Ярова Г.Г.

Оратівська селищна територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Шевчук О.П.

ВО «Батьківщина»: Шевченко І.О.

«Європейська солідарність»: Жодного депутата

«Слуга Народу»: Заболотна Н.М.; Урдзік В.В..

«Опозиційна платформа – За життя»: Мазуренко Д.А.

«За майбутнє»: Гатауллін І.Ф.; Гуцол С.В.; Кравчук О.М.; Павлуник С.М.; Терещук Р.В.; Ярова Г.Г.

Стрижавська селищна територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Підгорняк О.О.

ВО «Батьківщина»: Коник Д.В.

«Європейська солідарність»: Жодного депутата

«Слуга Народу»: Заболотна Н.М.; Урдзік В.В..

«Опозиційна платформа – За життя»: Мазуренко Д.А.

«За майбутнє»: Гатауллін І.Ф.; Гуцол С.В.; Кравчук О.М.; Павлуник С.М.; Терещук Р.В.; Ярова Г.Г.

Сутисківська селищна територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Прідолоба В.М.

ВО «Батьківщина»: Олійник С.О.

«Європейська солідарність»: Жодного депутата

«Слуга Народу»: Заболотна Н.М.; Урдзік В.В..

«Опозиційна платформа – За життя»: Мазуренко Д.А.

«За майбутнє»: Гатауллін І.Ф.; Гуцол С.В.; Кравчук О.М.; Павлуник С.М.; Терещук Р.В.; Ярова Г.Г.

Тиврівська селищна територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Мілієнко O.A.

ВО«Батьківщина»: Олійник С.О.

«Європейська солідарність»: Жодного депутата

«Слуга Народу»: Заболотна Н.М.; Урдзік В.В..

«Опозиційна платформа – За життя»: Шевченко О.І.

«За майбутнє»: Гатауллін І.Ф.; Гуцол С.В.; Кравчук О.М.; Павлуник С.М.; Терещук Р.В.; Ярова Г.Г.

Турбівська селищна територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Мілієнко O.A.

ВО «Батьківщина»: Корнійчук A.B.

«Європейська солідарність»: Жодного депутата

«Слуга Народу»: Заболотна Н.М.; Урдзік В.В..

«Опозиційна платформа – За життя»: Мазуренко Д.А.

«За майбутнє»: Гатауллін І.Ф.; Гуцол С.В.; Кравчук О.М.; Павлуник С.М.; Терещук Р.В.; Ярова Г.Г.

Агрономічна сільська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Мілієнко O.A.

ВО «Батьківщина»: Коник Д.В.

«Європейська солідарність»: Масленніков О.Г.

«Слуга Народу»: Заболотна Н.М.; Урдзік В.В..

«Опозиційна платформа – За життя»: Шевченко О.І.

«За майбутнє»: Гатауллін І.Ф.; Гуцол С.В.; Кравчук О.М.; Павлуник С.М.; Терещук Р.В.; Ярова Г.Г.

Лука-Мелешківська сільська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Жодного депутата

ВО «Батьківщина»: Шевченко І.О.

«Європейська солідарність»: Жодного депутата

«Слуга Народу» Заболотна Н.М.; Урдзік В.В..

«Опозиційна платформа – За життя»: Шевченко О.І.

«За майбутнє»: Гатауллін І.Ф.; Гуцол С.В.; Кравчук О.М.; Павлуник С.М.; Терещук Р.В.; Ярова Г.Г.

Якушинецька сільська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Підгорняк О.О.

ВО «Батьківщина»: Коник Д.В.

«Європейська солідарність»: Масленніков О.Г.

«Слуга Народу»: Заболотна Н.М.; Урдзік В.В..

«Опозиційна платформа – За життя»: Шевченко О.І.

«За майбутнє»: Гатауллін І.Ф.; Гуцол С.В.; Кравчук О.М.; Павлуник С.М.; Терещук Р.В.; Ярова Г.Г.

Гайсинський район

Бершадська міська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Гондарук В.Я.; Кавун О.Ф.

ВО «Батьківщина»: Мазур Г.Ф.

«Європейська солідарність»: Тесьминецький В.П.

«Слуга Народу»: Нарожна М.О.

«Опозиційна платформа – За життя»: Ткачук С.Г.

«За майбутнє»: Гуцол С.В.; Дяченко О.Д.; Павлуник С.М.; Ярова Г.Г.

Гайсинська міська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Побережна Т.І.; Хміль І.В.

ВО «Батьківщина»: Мазур Г.Ф.

«Європейська солідарність»: Тесьминецький В.П.

«Слуга Народу»: Нарожна М.О.

«Опозиційна платформа – За життя»: Ткачук С.Г.

«За майбутнє»: Гуцол С.В.; Дяченко О.Д.; Павлуник С.М.; Ярова Г.Г.

Ладижинська міська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Хміль І. В.

ВО «Батьківщина»: Мазур Г.Ф.

«Європейська солідарність»: Тесьминецький В.П.

«Слуга Народу»: Нарожна М.О.

«Опозиційна платформа – За життя»: Ткачук С.Г.

«За майбутнє»: Гуцол С.В.; Дяченко О.Д.; Павлуник С.М.; Ярова Г.Г.

Дашівська селищна територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Мороз П. А.

ВО «Батьківщина»: Сандул Н.М.

«Європейська солідарність»: Тесьминецький В.П.

«Слуга Народу»: Нарожна М.О.

«Опозиційна платформа – За життя»: Ткачук С.Г.

«За майбутнє»: Гуцол С.В.; Дяченко О.Д. ; Павлуник С.М.; Ярова Г.Г.

Теплицька селищна територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Пигуля В.М.

ВО «Батьківщина»: Мазур Г.Ф.

«Європейська солідарність»: Гижко А.П.; Тесьминецький В.П.

«Слуга Народу»: Нарожна М.О.

«Опозиційна платформа – За життя»: Ткачук С.Г.

«За майбутнє»: Гуцол С.В.; Дяченко О.Д. ; Павлуник С.М.; Ярова Г.Г.

Тростянецька селищна територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Хміль І.В.

ВО «Батьківщина»: Мазур Г.Ф.

«Європейська солідарність» : Тесьминецький В.П.

«Слуга Народу»: Нарожна М.О.

«Опозиційна платформа – За життя»: Ткачук С.Г.

«За майбутнє»: Гуцол С.В.; Дяченко О.Д.; Павлуник С.М.; Ярова Г.Г.

Чечельницька селищна територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Побережна Т.І.

ВО «Батьківщина»: Мазур Г.Ф.

«Європейська солідарність» : Тесьминецький В.П.

«Слуга Народу»: Нарожна М.О.

«Опозиційна платформа – За життя»: Ткачук С.Г.

«За майбутнє»: Гуцол С.В.; Дяченко О.Д.; Павлуник С.М.; Ярова Г.Г.

Джулинська сільська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Гондарук В.Я.; Кавун О.Ф.

ВО «Батьківщина»: Мазур Г.Ф.

«Європейська солідарність» : Тесьминецький В.П.

«Слуга Народу»: Нарожна М.О.

«Опозиційна платформа – За життя»: Ткачук С.Г.

«За майбутнє»: Гуцол С.В.; Дяченко О.Д.; Павлуник С.М.; Ярова Г.Г.

Краснопільська сільська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Хміль І.В.

ВО «Батьківщина»: Мазур Г.Ф.

«Європейська солідарність» : Тесьминецький В.П.

«Слуга Народу»: Нарожна М.О.

«Опозиційна платформа – За життя»: Ткачук С.Г.

«За майбутнє»: Гуцол С.В.; Дяченко О.Д.; Павлуник С.М.; Ярова Г.Г.

Кунківська сільська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Мороз П.А.

ВО «Батьківщина»: Мазур Г.Ф.

«Європейська солідарність» : Тесьминецький В.П.

«Слуга Народу»: Нарожна М.О.

«Опозиційна платформа – За життя»: Ткачук С.Г.

«За майбутнє»: Гуцол С.В.; Дяченко О.Д.; Павлуник С.М.; Ярова Г.Г.

Ободівська сільська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Гондарук В.Я.

ВО «Батьківщина»: Мазур Г.Ф.

«Європейська солідарність» : Тесьминецький В.П.

«Слуга Народу»: Нарожна М.О.

«Опозиційна платформа – За життя»: Ткачук С.Г.

«За майбутнє»: Гуцол С.В.; Дяченко О.Д.; Павлуник С.М.; Ярова Г.Г.

Ольгопільська сільська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Хміль І.В.

ВО «Батьківщина»: Мазур Г.Ф.

«Європейська солідарність» : Тесьминецький В.П.

«Слуга Народу»: Нарожна М.О.

«Опозиційна платформа – За життя»: Ткачук С.Г.

«За майбутнє»: Гуцол С.В.; Дяченко О.Д.; Павлуник С.М.; Ярова Г.Г.

Райгородська сільська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Мороз П.А.

ВО «Батьківщина»: Мазур Г.Ф.

«Європейська солідарність» : Тесьминецький В.П.

«Слуга Народу»: Нарожна М.О.

«Опозиційна платформа – За життя»: Ткачук С.Г.

«За майбутнє»: Гуцол С.В.; Дяченко О.Д.; Павлуник С.М.; Ярова Г.Г.

Соболівська сільська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Пигуля В.М.

ВО «Батьківщина»: Мазур Г.Ф.

«Європейська солідарність» : Тесьминецький В.П.

«Слуга Народу»: Нарожна М.О.

«Опозиційна платформа – За життя»: Ткачук С.Г.

«За майбутнє»: Гуцол С.В.; Дяченко О.Д.; Павлуник С.М.; Ярова Г.Г.

Жмеринський район

Барська міська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Хом'як О.М.

ВО «Батьківщина»: Щербаківська Л.М.

«Європейська солідарність»: Мельничук І.І.

«Слуга Народу»: Цимбал І.В.

«Опозиційна платформа – За життя»: Квітко Р.І.

«За майбутнє»: Гатауллін І.Ф.; Гуцол С.В.

Жмеринська міська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Легеза О.В.; Станіславенко Л.А.

ВО «Батьківщина»: Щербаківська Л.М.

«Європейська солідарність»: Мельничук І.І.

«Слуга Народу»: Цимбал І.В.

«Опозиційна платформа – За життя»: Квітко Р.І.

«За майбутнє»: Гатауллін І.Ф.; Гуцол С.В.

Шаргородська міська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Соколовий В.П.

ВО «Батьківщина»: Щербаківська Л.М.

«Європейська солідарність»: Вельган В.М.

«Слуга Народу»: Цимбал І.В.

«Опозиційна платформа – За життя»: Квітко Р.І.

«За майбутнє»: Гатауллін І.Ф.: Гуцол С.В.

Копайгородська селищна територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Хом'як О.М.

ВО «Батьківщина»: Щербаківська Л.М.

«Європейська солідарність»: Мельничук І.І.

«Слуга Народу»: Цимбал І.В.

«Опозиційна платформа – За життя»: Квітко Р.І.

«За майбутнє»: Гатауллін І.Ф.; Гуцол С.В.

Джуринська сільська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Соколовий В.П.

ВО «Батьківщина»: Щербаківська Л.М.

«Європейська солідарність»: Вельган В.М.

«Слуга Народу»: Цимбал І.В.

«Опозиційна платформа – За життя»: Квітко Р.І.

«За майбутнє»: Гатауллін І.Ф.: Гуцол С.В.

Мурафська сільська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Соколовий В.П.

ВО «Батьківщина»: Щербаківська Л.М.

«Європейська солідарність»: Вельган В.М.

«Слуга Народу»: Цимбал І.В.

«Опозиційна платформа – За життя»: Квітко Р.І.

«За майбутнє»: Гатауллін І.Ф.; Гуцол С.В.

Северинівська сільська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Станіславенко Л.А.

ВО «Батьківщина»: Щербаківська Л.М.

«Європейська солідарність»: Мельничук І.І.

«Слуга Народу»: Цимбал І.В.

«Опозиційна платформа – За життя»: Квітко Р.І.

«За майбутнє»: Гатауллін І.Ф.; Гуцол С.В.

Станіславчицька сільська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Станіславенко Л.А.

ВО «Батьківщина»: Щербаківська Л.М.

«Європейська солідарність»: Мельничук І.І.

«Слуга Народу»: Цимбал І.В.

«Опозиційна платформа – За життя»: Квітко Р.І.

«За майбутнє»: Гатауллін І.Ф.; Гуцол С.В.

Могилів-Подільський район

Могилів-Подільська міська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Кістіон В.Є.

ВО «Батьківщина»: Гнатишен В.М.

«Європейська солідарність»: Жодного депутата

«Слуга Народу»: Каменщук Т.Д.

«Опозиційна платформа – За життя»: Рудович А.А.

«За майбутнє»: Гатауллін І.Ф.

Ямпільська міська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Кістіон В.Є.

ВО «Батьківщина»: Гнатишен В.М.

«Європейська солідарність»: Жодного депутата

«Слуга Народу»: Каменщук Т.Д.

«Опозиційна платформа – За життя»: Рудович А.А.

«За майбутнє»: Гатауллін І.Ф.

Вендичанська селищна територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Крижанівський А.І.; Поліщук А.Л.

ВО «Батьківщина»: Гнатишен В.М.

«Європейська солідарність»: Жодного депутата

«Слуга Народу»: Каменщук Т.Д.

«Опозиційна платформа – За життя»: Рудович А.А.

«За майбутнє»: Гатауллін І.Ф.

Мурованокуриловецька селищна територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Поліщук А.Л.

ВО «Батьківщина»: Гнатишен В.М.

«Європейська солідарність»: Жодного депутата

«Слуга Народу»: Каменщук Т.Д.

«Опозиційна платформа – За життя»: Рудович А.А.

«За майбутнє»: Гатауллін І.Ф.

Чернівецька селищна територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Бень В.В.; Поліщук А.Л.

ВО «Батьківщина»: Гнатишен В.М.

«Європейська солідарність»: Жодного депутата

«Слуга Народу»: Каменщук Т.Д.

«Опозиційна платформа – За життя»: Рудович А.А.

«За майбутнє»: Гатауллін І.Ф.

Бабчинецька сільська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Бень В.В.; Поліщук А.Л.

ВО «Батьківщина»: Гнатишен В.М.

«Європейська солідарність»: Жодного депутата

«Слуга Народу»: Каменщук Т.Д.

«Опозиційна платформа – За життя»: Рудович А.А.

«За майбутнє»: Гатауллін І.Ф.

Яришівська сільська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Поліщук А.Л.

ВО «Батьківщина»: Гнатишен В.М.

«Європейська солідарність»: Жодного депутата

«Слуга Народу»: Каменщук Т.Д.

«Опозиційна платформа – За життя»: Рудович А.А.

«За майбутнє»: Гатауллін І.Ф.

Тульчинський район

Тульчинська міська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Подолян В.В.

ВО «Батьківщина»: Яцина І.І.

«Європейська солідарність»: Спориш І.Д

«Слуга Народу»: Костюк В.Г.; Мазуренко В.В.

«Опозиційна платформа – За життя»: Царенко О.І.

«За майбутнє»: Дяченко О.Д.

Брацлавська селищна територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Хребтій Я.В.

ВО «Батьківщина»: Яцина І.І.

«Європейська солідарність»: Спориш І.Д

«Слуга Народу»: Костюк В.Г.; Мазуренко В.В.

«Опозиційна платформа – За життя»: Царенко О.І.

«За майбутнє»: Дяченко О.Д.

Вапнярська селищна територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Август В.А.

ВО «Батьківщина»: Яцина І.І.

«Європейська солідарність»: Спориш І.Д

«Слуга Народу»: Костюк В.Г.; Мазуренко В.В.

«Опозиційна платформа – За життя»: Царенко О.І.

«За майбутнє»: Дяченко О.Д.

Крижопільська селищна територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Василишен Ю.В.

ВО «Батьківщина»: Яцина І.І.

«Європейська солідарність»: Спориш І.Д

«Слуга Народу»: Костюк В.Г.; Мазуренко В.В.

«Опозиційна платформа – За життя»: Царенко О.І.

«За майбутнє»: Дяченко О.Д.

Піщанська селищна територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Василишен Ю.В.

ВО «Батьківщина»: Яцина І.І.

«Європейська солідарність»: Спориш І.Д

«Слуга Народу»: Костюк В.Г.; Мазуренко В.В.

«Опозиційна платформа – За життя»: Царенко О.І.

«За майбутнє»: Дяченко О.Д.

Томашпільська селищна територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Август В.А.; Хребтій Я.В.

ВО «Батьківщина»: Яцина І.І.

«Європейська солідарність»: Спориш І.Д

«Слуга Народу»: Костюк В.Г.; Мазуренко В.В.

«Опозиційна платформа – За життя»: Царенко О.І.

«За майбутнє»: Дяченко О.Д.

Шниківська селищна територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Хребтій Я.В.

ВО «Батьківщина»: Яцина І.І.

«Європейська солідарність»: Спориш І.Д

«Слуга Народу»: Костюк В.Г.; Мазуренко В.В.

«Опозиційна платформа – За життя»: Царенко О.І.

«За майбутнє»: Дяченко О.Д.

Городківська сільська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Василишен Ю.В.

ВО «Батьківщина»: Яцина І.І.

«Європейська солідарність»: Спориш І.Д

«Слуга Народу»: Костюк В.Г.; Мазуренко В.В.

«Опозиційна платформа – За життя»: Царенко О.І.

«За майбутнє»: Дяченко О.Д.

Студенянська сільська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Василишен Ю.В.

ВО «Батьківщина»: Яцина І.І.

«Європейська солідарність»: Спориш І.Д

«Слуга Народу»: Костюк В.Г.; Мазуренко В.В.

«Опозиційна платформа – За життя»: Царенко О.І.

«За майбутнє»: Дяченко О.Д.

Хмільницький район

Калинівська міська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Гуменчук І.В.

ВО «Батьківщина»: Бабчук О.В.

«Європейська солідарність»: Колесник І.М.; Пойда П.П.

«Слуга Народу»: Шаповалов Є.О.

«Опозиційна платформа – За життя»: Костюк В.А.

«За майбутнє»: Кравчук О.М.; Павлуник С.М.; Терещук Р.В.; Ярова Г.Г.

Козятинська міська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Грубеляс І.П.; Радогощина Ю.В.

ВО «Батьківщина»: Бабчук О.В.

«Європейська солідарність»: Колесник І.М.; Пойда П.П.

«Слуга Народу»: Шаповалов Є.О.

«Опозиційна платформа – За життя»: Костюк В.А.

«За майбутнє»: Кравчук О.М.; Павлуник С.М.; Терещук Р.В.; Ярова Г.Г.

Хмільницька міська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Івасюк І.О.

ВО «Батьківщина»: Ткач А.О.

«Європейська солідарність»: Колесник І.М.; Пойда П.П.

«Слуга Народу»: Шаповалов Є.О.

«Опозиційна платформа – За життя»: Костюк В.А.

«За майбутнє»: Кравчук О.М.; Павлуник С.М.; Терещук Р.В.; Ярова Г.Г.

Глуховецька селищна територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Грубеляс І.П.

«Батьківщина»: Ткач А.О.

«Європейська солідарність»: Колесник І.М.; Пойда П.П.

«Слуга Народу»: Шаповалов Є.О.

«Опозиційна платформа – За життя»: Костюк В.А.

«За майбутнє»: Кравчук О.М.; Павлуник С.М.; Терещук Р.В.; Ярова Г.Г.

Війтівецька сільська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Івасюк І.О.

ВО «Батьківщина»: Ткач А.О.

«Європейська солідарність»: Колесник І.М.; Пойда П.П.

«Слуга Народу»: Шаповалов Є.О.

«Опозиційна платформа – За життя»: Костюк В.А.

«За майбутнє»: Кравчук О.М.; Павлуник С.М.; Терещук Р.В.; Ярова Г.Г.

Іванівська сільська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Гуменчук І.В.

ВО «Батьківщина»: Бабчук О.В.

«Європейська солідарність»: Колесник І.М.; Пойда П.П.

«Слуга Народу»: Шаповалов Є.О.

«Опозиційна платформа – За життя»: Костюк В.А.

«За майбутнє»: Кравчук О.М.; Павлуник С.М.; Терещук Р.В.; Ярова Г.Г.

Махнівська сільська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Грубеляс І.П.

ВО «Батьківщина»: Бабчук О.В.

«Європейська солідарність»: Колесник І.М.; Пойда П.П.

«Слуга Народу»: Шаповалов Є.О.

«Опозиційна платформа – За життя»: Костюк В.А.

«За майбутнє»: Кравчук О.М.; Павлуник С.М.; Терещук Р.В.; Ярова Г.Г.

Самгородоцька сільська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Грубеляс І.П.

ВО «Батьківщина»: Бабчук О.В.

«Європейська солідарність»: Колесник І.М.; Пойда П.П.

«Слуга Народу»: Шаповалов Є.О.

«Опозиційна платформа – За життя»: Костюк В.А.

«За майбутнє»: Кравчук О.М.; Павлуник С.М.; Терещук Р.В.; Ярова Г.Г.

Уланівська сільська територіальна громада

«Українська стратегія Гройсмана»: Івасюк І.О.

ВО «Батьківщина»: Бабчук О.В.

«Європейська солідарність»: Колесник І.М.; Пойда П.П.

«Слуга Народу»: Шаповалов Є.О.

«Опозиційна платформа – За життя»: Костюк В.А.

«За майбутнє»: Кравчук О.М.; Павлуник С.М.; Терещук Р.В.; Ярова Г.Г.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що депутатів Вінницької обласної ради закріплять за громадами. На той час списки ще готували.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info


Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: облрада громади депутати закріпили списки 
Матеріали по темі