Події

Депутату Вінницької облради повідомили про підозру за фактом розкрадання бюджетних коштів. Фото

16 вересня 2019, 13:41

Прокуратурою Вінницької області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом розкрадання бюджетних коштів, призначених на закупівлю комп’ютерного обладнання, техніки та програмного забезпечення для закладів освіти.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Вінницької області.

За результатами проведених слідчих дій установлено, що депутат Вінницької обласної ради, будучи фізичною особою-підприємцем, діючи за попередньою змовою з начальниками окремих відділів освіти райдержадміністрацій області, здійснив розтрату коштів бюджету шляхом поставки до шкільних закладів обладнання та програмного забезпечення, яке не відповідає специфікаціям та по завищених цінах.

У ході слідства здобуто достатньо доказів, якими підтверджується розкрадання чиновниками бюджетних коштів на суму майже 300 тис. гривень.

Сьогодні, 16 вересня, виконуючий обов'язки прокурора Вінницької області Руслан Нікітчин, за вказаним фактом, повідомив про підозру депутату обласної Ради та депутату однієї із селищних рад області.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів та їх відсторонення від займаних посад.

Відомо, що у Вінницькій області скандал із закупівлею оргтехніки для шкіл був піднятий в 2016 році. Тоді колеги-депутати звинувачували Євгена Власюка в причетності до неефективного розподілу освітніх коштів.

Вiнниця.info

Теги: Депутат облрада підозра 
Матеріали по темі