Події

Депутату Вінницької облради, якого підозрюють в злочині, обрали запобіжний захід

20 вересня 2019, 11:06

19 вересня слідчий суддя обрав запобіжний захід депутатові Вінницької обласної ради, якого у підозрюють у розтраті бюджетних коштів призначених для закупівлі комп’ютерної техніки в школи. Його відпустили під особисте зобов’язання.

«Під час судового засідання сторона обвинувачення просила суд задовільнити їхнє клопотання та застосувати до підозрюваного запобіжний захід у виді особистого зобов’язання.

Чиновника підозрюють у розтраті бюджетних коштів призначених для закупівлі комп’ютерної техніки та програмного забезпечення для освітніх закладів, шляхом поставки до шкіл району обладнання, яке не відповідає специфікації та за перевищеними цінами.

За результатами повного та всебічного судового розгляду, слідчий суддя задовольнив клопотання та застосував до чоловіка запобіжний захід у виді особистого зобов’язання, одночасно поклавши на нього обов’язки передбаченні ст. 194 КПК України», - повідомляє прес-служба Вінницького міського суду.

Наразі тривають слідчі дії.

Відомо, що у Вінницькій області скандал із закупівлею оргтехніки для шкіл був піднятий в 2016 році. Тоді колеги-депутати звинувачували Євгена Власюка в причетності до неефективного розподілу освітніх коштів.

Вiнниця.info, фото - прокуратури

Теги: суд вирок злочин  
Матеріали по темі