Політика

Депутати від «Слуги Народу», серед яких четверо вінничан, на тиждень поїдуть в Трускавець

26 липня 2019, 15:57

Всі депутати партії «Слуга Народу» їдуть на 5-денне навчання в Трускавець, яке організовує для новообраних депутатів Київська школа економіки.

Про це на своїй сторінці повідомив президент школи економіки Тимофій Мілованов.

Як відомо, до Верховної Ради від «Слуги Народу» пройшли четверо вінничан.

Навчальна програма розписана з 08.30 до 21.30 години щодня.

«Протягом тижня з 8:30 до 21:30 новообрані народні депутати слухатимуть лекції від професорів Київської школи економіки та визнаних на ринку праці фахівців. У комплексі з лекційними заняттями студенти опрацьовуватимуть здобуті знання в групах для того, аби закріпити їх. На день передбачено три маленькі перерви та час на обід та вечерю. Та навіть тоді учасники виконуватимуть завдання від викладачів», - зазначено в дописі Тимофія Мілованова.

Навчання проводять в Трускавці, бо лише там є комплекс, який може забезпечити перебування і навчання одночасно майже трьох сотень людей.

«За 5 днів від оголошення про навчальну програму найбільше кількість питань і «зради» ми отримали щодо фінансування навчання. Відповідаємо: ми маємо комерційний контракт з політсилою “Слуга Народу”. Такі ж контракти з нами може укласти будь-яка політсила, комерційна компанія, неприбуткова організація або фізична особа. Ми відкриті для всіх. Вартість контракту зі «Слугою Народу» буде вказана у звіті партії. Він буде доступний на сайті НАЗК у передбачений законом термін.

«За сім днів не можна навчити нічому», – пишуть в коментарях. Не погоджуюсь. В корпоративному навчанні, а також навчанні з публічного врядування досить часто використовуються дво-, триденні та тижневі інтенсиви. Це лише перший тиждень з широкого плану навчання, яке планує партія.

Ми вітаємо бажання депутатів приділити тиждень інтенсивному навчанню, замість літньої відпустки!

Ми не можемо знати всього. Ми можемо бути свідомими своєї освітньої потреби і обирати найефективніші інструменти для її задоволення.

Ми можемо не підтримувати конкретну політичну силу. Проте можемо розвивати культуру ставлення до освіти та навчання. Наше ставлення до освіти сьогодні формуватиме «завтра» наших дітей і нашої», - пояснив президент Київської школи економіки.

Вiнниця.info

Теги: депутати навчання 
Матеріали по темі