Економіка

Депутати Вінницької облради виділили на розвиток скаутського руху більше 13 мільйонів гривень

29 жовтня 2020, 14:28

29 жовтня під час позачергової сесії Вінницької обласної ради депутати підтримали програму молодіжного скаутського руху ІТ-SCOUTS. Загалом на фінансування скаутського руху в області виділяють 13 мільйонів 555 тисяч гривень. За ці кошти планують організувати майстер-класи з методик вивчення ІТ-спеціальностей, літні денні табори, хакатони, перегони програмових керованих рухових роботів, змагання, виставки, олімпіади, тренінги, семінари та гуртки.

Про це повідомляють на сайті Вінницької обласної ради.

Як йдеться в повідомленні, відповідний проект рішення «Про Обласну цільову соціальну програму підтримки молодіжного технічного скаутського руху ІТ-SCOUTS на 2021-2025 роки» розглянули постійні комісії обласної ради за подачею Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації.

Ця програма, як зазначають у Департаменті, створить сприятливі умови для розвитку молодіжного технічного скаутського руху, науково-технічного потенціалу молоді, підтримки креативних ідей та перетворення їх в інноваційні продукти та послуги. Також вона активізує залучення інвестицій в інноваційну діяльність.

Нагадаємо, під час позачергової сесії депутати облради ухвалили рішення щодо передачі в амбулаторії області 33 спецавтомобілі Renault Duster та створення обласного Центру громадського здоров’я. Також в Липовецьку обласну лікарню відновного лікування призначили нового керівника.

Редакція Вінниця.info підготувала фоторепортаж з останньої сесії Вінницької обласної ради 7-го скликання.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: облрада сесія скаутський рух бюджет фінансування 
Матеріали по темі