Суспільство

Державні відзнаки та звання отримали військові до Дня Збройних Сил України

6 грудня 2019, 18:00

6 грудня, у 60 Будинку офіцерів м. Вінниця відбулось урочисте зібрання та святковий концерт з нагоди 28-ї річниці Збройних Сил України. Учасниками заходу стали військовослужбовці особового складу Вінницького гарнізону та командування Повітряних Сил Збройних Сил України.

З вітальним словом виступив перший заступник Командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Аркадій Вашутін.

«28 років тому Верховна Рада України прийняла Закон «Про Збройні Сили України», що ознаменував початок новітньої історії Українського війська. Щороку, 6 грудня, українські військовослужбовці відзначають професійне свято. Український народ пишається оновленими Збройними Силами. 55 військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань за виняткову мужність, проявлену в боротьбі за незалежну Українську державу, удостоєні високого звання «Герой України». Сьогодні я хочу подякувати кожному захиснику, хто з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов'язок. Слава Збройним Силам України! Слава Україні!», - сказав Аркадій Вашутін.

Пам'ять полеглих захисників рідної землі присутні вшанували хвилиною мовчання. Оркестр Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України виконав Державний Гімн України.

Відбулось оголошення святкових наказів про присвоєння чергових звань та вручення державних нагород.

З вітальним словом до військовослужбовців звернувся голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський.

«Новітня історія ЗСУ нараховує двадцять вісім років, але лише шість років тому ми по-справжньому зрозуміли важливість потужної, боєздатної армії. Армія завжди була, є і буде виключно державною функцією. Це той інструмент, завдяки якому держава захищає свій суверенітет та гарантує безпеку своїх громадян. Сьогодні тисячі борців за волю і незалежність України мужньо захищають кордони держави, не даючи ворогу жодного шансу. В цей день вся Україна вшановує своїх захисників, пишається ними та з нетерпінням чекає повернення їх додому. Нехай мир і радість наповнюють ваші серця, а віра та надія завжди супроводжують у нелегкій та почесній справі захисту України!», – зазначив Владислав Скальський.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник та заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук привітали військовослужбовців, побажали мирного неба, міцного здоров’я, добробуту в родинах та успіхів у благородній справі служіння українському народові заради миру і процвітання України. На завершення урочистого зібрання перед присутніми виступили артисти Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил ЗС України та творчі колективи Вінниччини.

Вiнниця.info, фото – Вінницької ОДА

Теги: ЗСУ відзнаки 
Матеріали по темі