Політика

Держреєстр закликає вінничан перевірити себе у списках

22 жовтня 2010, 15:27

Представники Державного реєстру виборців закликають вінничан перевірити себе у попередніх списках виборців, що знаходяться на дільницях.

Про це повідомляє управління у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради.

За повідомленням, вінничани, перевіряючи себе у списках виборців, може також переконатись, що є у списках, перевірити особисті дані, щоб не було помилок у прізвищі, імені чи по-батькові.

Згідно законодавства України, кожен виборець має право звернутися до дільничної виборчої комісії, або ж безпосередньо до органів Державного реєстру, із заявою щодо уточнення попереднього списку виборців. Зокрема, подати заяву про включення або ж виключення із списку особисто себе чи інших осіб.

Також необхідно перевірити у списках наявність відповідної позначки для тих людей, які у силу постійної нездатності пересуватись самостійно мають право голосувати у своїй оселі. Це потрібно зробити для того, щоб у день виборів, 31 жовтня, представники ДВК змогли забезпечити волевиявлення таких вінничан, приїхавши до них дому.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради у Ленінському районі Анатолій Синявський нагадує виборцям, що заяви до дільничної виборчої комісії необхідно подати не пізніше, ніж за три дні до дня голосування. «При цьому, слід враховувати, що органи ведення Державного реєстру виборців формують уточнений список виборців в електронному вигляді 26 жовтня», - сказав А. Синявський.

Він підкреслив, що усі наступні заяви вінничанам слід відносити в індивідуальному порядку до дільничних виборчих комісій, адже, якщо заява подана до 28 жовтня включно, дільнична комісія має право на внесення змін до роздрукованого списку виборців вручну.

«Після 28 жовтня зміни вноситимуться лише на виконання відповідного рішення суду», - додав А. Синявський.

Нагадаємо, 31 жовтня в Україні відбудуться чергові вибори до місцевих органів влади.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі