Спорт

Десантник з Вінниччини збирається в Сідней на участь у Іграх Нескорених-2018

13 лютого 2018, 16:20

 Владислав Кузнєцов з райцентру Жмеринка вдруге подав заявку на участь у змаганнях «Ігри Нескорених», які започаткував Принц Гaррі. Це своєрідна міжнародна спортивна олімпіада серед ветеранів військових дій. 2017 року у змаганнях вперше взяли участь українці. Серед них був і Владислав Кузнєцов.

«Знайомі розповіли про ці змагання. Вирішив спробувати.  Які мають поранення (Владислав чотири роки тому втратив кисть руки рятуючи екіпаж БТР-у, в який сепаратист закинув гранату – ред.) чисто для військових. Подав в Інтернеті заявку, прийняли, як плавця у вільному стилі. Потім продемонстрував свій результат. На сьогодні 50 метрів я пропливаю за 42 секунди. Тоді, звичайно, у мене був трішки гірший результат. Після цього потрапив до збірної. Скажімо так, були хлопці сильніші за мене, хоча у них був ступень поранення трошки легший, вони пройшли в загальний склад. Я в резерв», - розповідав тоді Владислав.

Цьогоріч «Ігри Нескорених» пройдуть у столиці Австралії - Сідней. Владислав сподівається, у 2018 йому вдасться потрапити до основного складу. Він розпочав тренування.

«Мені подарували річний абонемент у басейн. Якщо того року я реєструвався як плавець, то цього хочу себе спробувати ще у греблі на тренажерах, адже у мене є спортивний протез», - говорить десантник.

Відомо, що Кузнєцов один з перших в Україні з бійців із інвалідністю, які продовжили службу у Збройних Силах. Владислав мріє стати офіцером. Завершує Харківський університет повітряних сил ім. Івана Кожедуба.

Довідка.

Змагання «Ігри Нескорених» започаткував у 2013 році Принц Гaррі. Після того, як відвідав Warrior Games в СШA та побачив, яку важливу та корисну роль спорт може відігравати у реабілітації поранених, травмованих або хворих військовослужбовців та ветеранів. Вже в 2014 році заснована Принцом Гaррі Фундація Ігор Нескорених (InvictusGamesFoundation) провела перші Ігри Нескорених в Лондоні. Участь в перших Іграх взяли 400 спортсменів з 13 країн.

Вiнниця.info, фото – Владислава Кузнєцова 

Теги: змагання 
Матеріали по темі