Місто

Дід Мороз із «зірками» розважатиме вінничан у своїй Резиденції

6 січня 2015, 13:24

 З 7 по 13 січня у казковому містечку обов’язки Вінницького Діда Мороза будуть виконувати його «зіркові» друзі.

Про це йдеться в оголошенні Вінницької міської ради

Розважати вінничан будуть: шоу-мен Костянтин Станіставський, учасник команди КВН «Вінницькі Перці» Олександр Теренчук, керівник ГО «Спільнота «Історія Вінниця» Олександр Федоришен. Також у ролі Дідуся Мороза побувають композитор та співак Геннадій Білявський, директор КП «Центр концертних та фестивальних програм» Максим Філанчук та телеведучий Роман Гах.

З 20 грудня у Вінниці працює резиденція дідуся Мороза. Тут вінницька малеча має можливість поспілкуватись із казковими героями та цікаво і з користю провести час. У казковому містечку вже відбувся «День світлих вчинків», а також тут побували бійці АТО зі своїми дітками

А з 7 по 13 січня у Резиденції буде «Зірковий тиждень». У вінницького Дідуся Мороза стажуватимуться його зіркові друзі, саме вони прийматимуть маленьких віннчаини та гостей міста у Казковому містечку. Отож, 7 січня з 17-ї до 19-ї години обов’язки Дідуся Мороза виконуватиме шоу-мен Костянтин Станіславський. 8 січня з 16-ї до 19-ї головним новорічним персонажем стане учасник команди КВН «Вінницькі Перці» Олександр Теренчук. Керівник ГО «Спільнота «Історія Вінниця» Олександр Федоришен прийматиме малечу в Резиденції 9 січня з 16-ї до 19-ї.

10 січня з 16-ї до 19-ї години Дідусем Морозом стане композитор, співак Геннадій Білявський. Директор КП «Центр концертних та фестивальних програм» Максим Філанчук перетвориться у новорічного персонажа 12 січня з 14-ї до 19-ї. А телеведучий Роман Гах буде Дідусем Морозом 13 січня з 16-ї до 18-ї.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Дід Мороз Резиденція зірки 
Матеріали по темі