Суспільство

«Дім мама» закривають. Власниця просить небайдужих вінничан прихистити матусь з малюками

21 травня 2019, 10:23

Ольга Череватова, яка є засновницею кризового центру «Дім мама» повідомила, що їх приватний притулок для матусь з малюками припиняє діяльність через недостатність фінансового ресурсу на утримання центру та сплати комунальних послуг.

Про це Ольга Череватова повідомила на своїй сторінці в «Фейсбук».

Зараз в центрі проживає 15 матусь з 22 дітьми. На гарячій лінії кризового центру Вiнниця.info повідомили, що зараз їх підопічні шукають житло та прихисток.

«Ми з Вами за 3 роки існування врятували більше 100 діток від дитячих будинків.

Безмежна подяка усім добрим людям, які на протязі цих 3 років існування центру були поруч зі мною.

Але нажаль усі комунальні послуги за весь цей час я сплачувала самотужки.

Я так сподівалась до останнього, що наша влада, до якої я неодноразово зверталась за допомогою якось зможе мені допомогти.

Через 2 тижні центр буде порожній, без діток та матусь», - написала Ольга.

Власниця центру також відзначає, що все, що є у центрі буде роздано матусям, які залишаються без підтримки та просить всіх небайдужих прихистити в себе хоча б одну родину.

«Якщо у Вас є можливість прихистити хоча б одну родину, я буду вдячна.

Наразі у центрі проживає 15 матусь та 22 дитини.

Якщо Ви знаєте родини, яким потрібна допомога у меблях, засобах гігієни, одягу та в інших речах, то усе, що є у центрі я віддам», - повідомляє пані Ольга.

«Дім мами» це приватний притулок для жінок з дітьми, у яких проблеми в родині або не мають даху над головою.

«Головна метa центру це профілактика сирітства. Наш центр створений для того щоб батьки не віддавали дітей в дитбудинки, a у важкий період свого часу пожити в центрі, поки не налагодяться життєві проблеми» - розповідала Вiнниця.info Ольга три роки тому, коли відкрили центр.

В кризовому центрі діти та мами мали можливість безкоштовно харчуватися, їх забезпечують одягом, необхідними ліками та усіма соціальними, юридичними та психологічними послугами. Максимальний термін перебування в центрі - 1,5 роки.

Вiнниця.info

Теги: Дім мама закриття 
Матеріали по темі