60

0

«Динамо» солідно виграв у «Металіста» в Києві

Беланда, Буяльський та Чумак забили у заключному матчі 15-го туру

1 березня київське «Динамо» впевнено перемогло харківський "Металіст" у 15-му турі чемпіонату України. Матч завершився з рахунком 3:0.

Юнес Беланад відкрив рахунок на 52-ій хвилині, відсвяткувавши свій тріумф коронним сальто. А на 79-ій Віталій Буяльський відгукнувся на м'який навіс-пас Андрія Ярмоленка, холоднокровно поклав на газон Сергія Погорілого та штовхнув м'яч у порожні ворота. На останній хвилині компенсованого часу Євген Чумак, який вийшов на заміну, забив дебютний гол за "біло-синіх".

Динамівці мали чимало нагод забити ще до цього, але все підводив приціл. Лише Дйомерсі Мбокані запоров два забійних моменти. Харків'яни ж нічого не змогли створити біля воріт Шовковського: "Металіст" привіз резервістів, бо гравці основи оголосили бойкот через заборгованість із зарплати.