Суспільство

Директором Південно-Західної залізниці призначили вінничанина – керівника львівського підприємства

25 квітня 2017, 10:01

 24 квітня правління ПАТ «Укрзалізниця» проголосувало щодо призначення директорів регіональних філій. Керівників призначили за результатами конкурсних відборів, які тривали з 19 грудня 2016 року. Про це йдеться в повідомленні ПАТ «Укрзалізниці».

Донецька залізниця – Бугайова Сергія Вікторовича в.о. заступника начальника структурного підрозділу служба матеріально-технічного забезпечення регіональної філії «Донецька залізниця».

Львівська залізниця – Груника Івана Степановича – в.о. начальника регіональної філії «Львівська залізниця».

Одеська залізниця – Єрьоміна В’ячеслава Володимировича – в.о. начальника  регіональної філії «Одеська залізниця».

Південна залізниця – Уманця Миколу Григоровича - начальника регіональної філії «Південна залізниця».

Південно-Західна залізниця – Бевза Григорія Анатолійовича - директора ТОВ «Дослідно-механічний завод «Карпати».

Придніпровська залізниця – Кужавського Миколу Сергійовича – заступника начальника з реформування регіональної філії «Придніпровська залізниця».

Біографічна довідка:

Бевз Григорій Анатолійович народився 10 червня 1976 року у м. Вінниці. Брав участь у виборах до Верховної ради від партії «Самопоміч» по виборчому округу № 123. Працював директором Дослідно механічного заводу «Карпати» в Новому Роздолі Львівської області.

Як відомо, до березня 2015 року начальником Південно-Західної залізниці був депутат Вінницької обласної ради 6-го скликання Олексій Кривопішин (Партія Регіонів), якого Уряд звільнив з посади. Після його звільнення призначали виконуючих обов’язки директора.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: призначення посада 
Матеріали по темі