Місто

Діти Вінниці цікавляться фотографуванням та технічною творчістю

28 липня 2010, 12:44

Результатом опитування вінницьких дітей та їх батьків, яке було проведено відділом сім’ї, молоді та туризму міста спільно з Молодіжною радою, стосовно організації дозвілля сімей, дітей та молоді виявилось, що діти Вінниці цікавляться фотографуванням та технічною творчістю, а їх батьки бажають для своїх дітей здорового способу життя та історії рідного міста.

Про це повідомив начальник Відділу сім’ї, молоді та туризму Вінницької міської ради Руслан Анфілов.

Загалом було опитано 960 городян у різних мікрорайонах міста.

Батькам пропонувалось відповісти на питання організації дозвілля, клубів для їх дітей, курсів корисної інформації. Було опитано 440 батьків з них - 180 чоловіків та 260 жінок.

Так, 86% батьків відповіли, що вони бажали б щоб їхня дитина навчилась професійно користуватись фото-відеокамерою; 81% батьків направили б свою дитину на заняття з сучасної фізкультури, якби такі заняття проводились інструктором кожного ранку в їх мікрорайоні.

Для участі своїх дітей в спортивних змаганнях аматорів батьки віддали б перевагу футболу - 34%, волейболу – 20%, шахматам-шашкам – 20%, баскетболу – 16%, тенісу, бадмінтону, пінг-понгу по 10%.

Також 45% батьків направили б своїх дітей на заняття у секцію сучасних танців, 41% - в секцію закалювання та водних процедур, по 20% - в секції шейпінгу та східних бойових мистецтв.

80% батьків хотіли б щоб їхня дитина займалась технічною творчістю. Радіо-комп’ютерному кружку віддали перевагу 35%, авто-мото-кружку – 31%.

Кожен третій з батьків бажали б аби їх дитина займалася на курсах художньої вишивки, догляду за домашніми рослинами та у клубі любителів тварин.

Крім того, 39% батьків відправили б свою дитину на семінари з ділового етикету та вміння виступати публічно, 37% - з історії рідного міста, 36% - з сучасного мистецтва та духовного розвитку.

Опитування було також проведено серед 520 осіб з числа дітей, підлітків та молоді, з них 275 юнаків та 285 дівчат. Результат опитування виявив, що 88% дітей та молоді хотіли б навчитись професійно знімати фото-відео-камерою; 30% займалися б у автомобільному кружку, 21% - у велосипедному, 15% - у радіокомп’ютерному. 31% дітей та молоді записались би до клубу любителів тварин.

Також 73% опитаних щоранку брали б участь у заняттях з сучасної фізкультури, якби такі проводились у їхньому мікрорайоні; 57% у вільний час приділили б увагу технічній творчості, 38% - сучасним танцям, 26% - східним бойовим мистецтвам, 19% - закалюванням та водним процедурам.

Що стосується спортивних змагань для аматорів у мікрорайонах то діти та молодь відділи б перевагу: футболу - 48%, настільному тенісу – 30%, баскетболу і волейболу по – 28%, тенісу бадмінтону, шахматам – по 5%.

Готові навчатись діловому стилю, етикету та вмінню виступати публічно 34% опитаних, сучасному мистецтву та розвитку – 31%, історії рідного міста – 21%.

«Спираючись на дані, отримані від анкетування, найближчим часом відділ сім’ї, молоді та туризму запропонує нові цікаві заходи для вінничан. В першу чергу будуть реалізовані проекти, які мають найбільшу підтримку від городян. Важливо, щоб кожен знайшов цікаве саме для себе», - прокоментував результат анкетування начальник відділу у справах сім’ї, молоді та туризму міської ради Руслан Анфілов.

Нагадаємо, що відділ сім’ї, молоді та туризму Вінницької міської ради спільно з Молодіжною радою міста проводили анкетування мешканців Вінниці стосовно організації дозвілля сімей, дітей та молоді.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі