Суспільство

Діти учасників АТО з Вінниччини поїдуть на відпочинок в Єгипет

18 листопада 2020, 10:13

Протягом листопада-грудня в Єгипті зможуть відпочити 40 вінницьких сімей наших захисників. З обласного бюджету заплановано на це 850 тис. грн.

Про це повідомив голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов на своїй сторінці у Facebook.

«20 путівок на 1 дорослого з дитиною віком від 10 до 14 років та 20 путівок на 1 дорослого з дитиною віком від 14 до 18 років – закуплено у рамках виконання заходів Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил», - зазначено в дописі.

Два роки тому на Червоне море вінничани змогли поїхати за підтримки Міністерства соціальної політики України у співпраці з Міністерством закордонних справ України та Посольством України у Єгипті. Тоді 14 дітей загиблих учасників АТО (віком від 7 до 16 років) 10 днів відпочивали у Єгипті. Усі витрати, пов’язані із перельотом, проживанням та екскурсійною програмою взяла на себе туристична компанія.

«Сподіваюсь, відпочинок напередодні Нового 2021 року для 40 сімей захисників України залишить чудові теплі спогади з моря», - зазначив Сергій Борзов.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: відпочинок для дітей Вінницька ОДА Єгипет 
Матеріали по темі