Суспільство

Діти учасників АТО з Вінниччини 9 днів відпочиватимуть у Польщі

19 червня 2019, 16:32

З 1 по 9 серпня 20 дітей із сімей з Вінницької області з родин, які постраждали внаслідок збройного конфлікту на Сході України, вп’яте відпчиватимуть в Польщі. На дітей чекають екскурсії, розваги, пікніки.

Про це йдеться на сайті Вінницької ОДА.

Продовжуючи ініціативу минулих років, за особистого сприяння і домовленості голови облдержадміністрації Валерія Коровія з новим маршалком Сьвєнтокшиського воєводства Анджеєм Бентковські, група у складі 20 дітей з Вінницької області з родин, які постраждали внаслідок збройного конфлікту на Сході України, перебуватимуть 1-9 серпня цього року на освітньо-реабілітаційному відпочинку у партнерському регіоні.

На дітей чекають захопливі екскурсії, пізнавальні зустрічі, майстер-класи, спортивні розваги, пікніки, дискотеки, флешмоби, квести.

Все це в комплексі надасть можливість досягнути головної мети цієї поїздки – психологічного розвантаження дітей, родини яких зазнали трагічних подій.

Нагадаємо, у Вінницькій області під час канікул планують оздоровити понад 90 тисяч дітей шкільного віку. Хто має пільги на відпочинок для дітей і як виділяють путівки в табори, читайте ТУТ.

Також, редакція підготувала огляд літніх таборів у Вінницькій області з цінами, умовами перебування, датами заїзду в 2019 році та пропозиції відпочинку за кордоном.

Вінниця.info , фото із сайту Вінницької ОДА

Теги: Польща діти АТО відпочинок 
Матеріали по темі