Суспільство

Дитячі садочки Вінниці заведуть власні інтернет-сайти

26 липня 2010, 13:08

У Вінниці дитячі садки до осені будуть забезпечені власними Інтернет-сайтами.

Про це повідомляє управління у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради.

В управлінні освіти Вінницької міської ради зазначають, що 44 дошкільних навчальних заклади Вінниці до початку осені матимуть свої Інтернет-сторінки, які будуть внесені до єдиної загальної електронної бази дошкільної освіти Вінниці.

Начальник відділу загальної середньої освіти управління освіти міської ради Юрій Єрмаков розповів, що цей процес відбувався у декілька етапів. «Перш за все було обрано відповідальних за інформаційне наповнення персонального сайту закладу. Далі на базі Лабораторії інформаційних та комунікаційних технологій ФМГ№17 для них були проведені тренінги, на яких їх ознайомили з основними етапами створення Інтернет-сторінок», - розповів Ю. Єрмаков. Він зазначив, що заключний етап – збір інформації, фотографій, відеофрагментів про навчальний дошкільний заклад.

Ю.Єрмаков сказав, що за допомогою персональних сайтів, перш ніж віддати свою дитину до дитсадочка, батьки, не виходячи з дому, зможуть із допомогою мережі Інтернет ознайомитись з інформацією про нього, про його викладацький склад, роботу та напрямки гуртків, новини в галузі виховання та корисні методики, які допоможуть у розвитку особистості їхньої дитини, а крім того - отримати відповіді в он-лайн режимі на питання, які їх цікавлять.

Він зазначив, що на сьогоднішній день три дитячих садочки Вінниці уже мають персональні Інтернет-сайти - це дошкільні навчальні заклади №1 «Слов'яночка» (http://slovyanochka.at.ua) та №17 «Колосок» (http://sadik.org.ua). На початку липня ще один ДНЗ №75 «Берізка» створив персональний сайт, адреса якого http://dnz75.edu.vn.ua.

Щомісяця ці сайти оновлюються корисними новинами та порадами.

Крім того, на Інтернет-сторінках містяться авторські розробки, дидактичні матеріали, приклади та сценарії занять для дитячих садочків, матеріали, які стануть в нагоді вихователям та організаторам навчання і виховання дітей дошкільного віку.

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі