Суспільство

Дітям учасників бойових дій з Вінниччини організовують літній відпочинок в Яссах

27 травня 2019, 17:15

У Вінницькій облдержадміністрації домовились з департаментом соціальної політики Ясського повіту Румунії щодо відпочинку в Яссах 80 дітей учасників бойових дій (АТО/ООС) з Вінниччини.

Про це Вiнниця.info повідомила директор департаменту соціальної і молодіжної політики Вінницької ОДА Наталя Заболотна.

«Домовились про 7-денний відпочинок. Це буде два заїзди в м. Ясси з екскурсійною і відпочинковою програмою. Заїзди будуть здійснені впродовж липня – серпня. Діти відпочиватимуть за рахунок приймаючої сторони. Ми оплачуємо дорогу», - повідомила Наталя Заболотна.

За словами директорки департаменту, насамперед відпочинок пропонуватимуть дітям загиблих учасників АТО. Загалом в області на сьогодні є 84 дитини загиблих учасників АТО, віком від 0 до 18 років.

«Перше ми, звичайно, будемо пропонувати поїздку дітям загиблих. Потім – дітям учасників бойових дій, які отримали поранення, чи хто в гіршому матеріальному становищі, багатодітним родинам. Далі – решта дітей. Рішення про поїздку прийматимуть мами та рідні дітей», - уточнила Наталя Михайлівна.

Окрім того, для дітей Вінницької області з числа пільгових на рівні місцевих рад та громадських організацій є домовленість про відпочинок в Польщі та Болгарії. Наприклад, Хмільник і Літин, відправлятимуть своїх дітей на відпочинок в Польщу, а Могилів-Подільський - в Болгарію.

Довідка.

Ясси є одним з найстаріших міст Румунії. Околиця Ясс являє собою долину вздовж річки Жижия. У давні часи, згадуючи про це місто, використовували вираз «маленький Рим». Зараз Ясси стали уособленням сучасного міста, яке зберегло унікальну старовинну архітектуру. Окрім основних визначних пам'яток, в Яссах дуже красиві природні пейзажі.

Вiнниця.info

Теги: відпочинок Ясси діти АТО 
Матеріали по темі