Культура

Дівчина з Вінниці стала учасницею шоу «Король десертів». Відео

17 вересня 2018, 17:28

 27-річна вінничанка Наталія Микуліч змагається за перемогу в новому шоу на телеканалі «1+1» «Король десертів».

Наталія – домогосподарка, мама двох синів і домашній кондитер. Спочатку жінка готувала торти для сім'ї та друзів, а згодом почала отримувати замовлення з усієї Вінниці. Свій перший грандіозний торт Наталія зробила рік тому на День народження маленького племінника. З того часу взялася за солодку справу серйозно.

На кастингу Наталія вразила суддів триярусним тортом у вигляді каруселі з конячками, золотими візерунками, ніжними трояндовими прикрасами та підсвіченим куполом. На його приготування домогосподарка витратила три доби.

«Нове кондитерське шоу на «1+1» познайомить із талановитими українськими кондитерами, які змагаються за звання Короля десертів. Суддями проекту, які оцінюватимуть кондитерські вміння учасників, стали справжні професіонали кулінарної справи та ресторанного бізнесу: Стефан Вайттинадан - шеф-кухар європейських ресторанів, відмічених зірками Мішлен, а також ресторану п’ятизіркового київського готелю InterContinental, корінний парижанин, який вже 15 років працює в Києві; Тетяна Вербицька - засновниця найавторитетнішої кондитерської школи в Україні, Київської Міжнародної Кулінарної Академії, авторка книги «Елегантність та духовка»; а також голова Асоціації кондитерів України - Кирило Сміян, бізнесмен та засновник популярної мережі іменних кондитерських. У реаліті «Король десертів» кулінари проходитимуть випробування, змагаючись у створенні видовищних кондитерських виробів та доводячи свій талант та майстерність.», - йдеться на сайті «1+1».

Ведучим проекту «Король десертів» став Володимир Остапчук.

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: шоу 
Матеріали по темі