Суспільство

Дівчина, яка виросла без батьків, отримала квартиру в Могилеві-Подільському

23 вересня 2020, 17:09

22-річна Ганна Мельник, яка виросла без батьків, отримала квартиру у Могилеві-Подільському. Житло купили за рахунок цільової державної субвенції. 22 вересня дівчині вручили ключі від власного житла.

Про це у Фейсбук написала перший заступник голови Вінницької ОДА Наталя Заболотна.

«Ганні у грудні буде 23 роки. Народилася у с. Юрківці, Могилів –Подільського району, де і проживала. Виросла без батьків, є дитиною-сиротою. Опікуном у неї була бабуся, Мельник Лідія Петрівна. Аня каже, що бабусі й досі не віриться, що у неї тепер буде власна квартира. Та власне й вона не очікувала такої підтримки від держави. Тепер, не стримуючи радості, говорить, що має гарний старт у доросле життя.

Закінчила минулого року Могилів-Подільський технолого-економічний коледж, за фахом – виробництво харчової продукції, працює у Вінниці. Тепер планує шукати роботу у м. Могилів-Подільський», – пише Наталя Заболотна. Дівчина з 2014 року перебувала на квартирному обліку.

За словами Наталі Заболотної, у 2019 році Могилів–Подільському району виділено 1 млн. 63 тис. грн. грошової компенсації для трьох дітей.

Також уже придбано квартири:

  • Страчкову Андрію Валерійович (особа з числа дітей позбавлених батьківського піклування), 1- кімнатна квартира ( м. Могилів-Подільський).
  • Григораш (Ющищина) Юлії Миколаївна (особа з числа дітей позбавлених батьківського піклування), 2-х кімнатна квартира (м. Могилів-Подільський).

«Сьогодні вже 79 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа отримали від держави житло. Ще 9 – отримають до кінця року», – додає Заболотна.

Минулого тижня ще 55 дітям для придбання житла виділено кошти з держбюджету цього року.


Нагадаємо, сирота з Немирівського району, який працює фельдшером, отримав у Вінниці квартиру, придбану за державні кошти.

Вінниця.info, фото зі сторінки Наталі Заболотної

Теги: квартира дитина-сирота житло 
Матеріали по темі