Культура

Дизайнер з Вінниці пошила фінальні сукні для українок, які поїдуть на «Міс Світу» і «Міс Земля». Фото

10 жовтня 2017, 17:34

Дизайнер з Вінниці Катерина Лукашик створила більше десяти суконь для представниць України на конкурсах краси «Міс Світу», «Міс Земля» та «Miss International».

Так Поліна Ткач вийде у пишному платті від вінничанки на сцені Китаю, а Діана Мироненко на конкурсі «Міс Земля» у Філіпінах. Вбрання бренду Lukashyk є і в гардеробі Ксенії Чіпи – учасниці «Miss International».

Про це Вiнниця.info розповіла дизайнер Катерина Лукашик.

«У Поліни Ткач – золотисто-бежева вечірня сукня із спеціальним сяючим напиленням. Пишна, з корсетом. Її колір асоціюється з колосками, сонцем.. На плаття пішло близько 30 метрів тканини і це ще не кінець. Його можна ще назвати «сирим», адже робота над створенням образу ще триває. Завершити плануємо у п’ятницю.

У Діани Мироненко золотиста сукня з воланом – також для фінального виходу. Окрім цього конкурсантки розділили між собою більше 10 суконь нашого бренду. Кожен вибирав собі ту, що сподобалася після примірки», - говорить дизайнер.

Нагадаємо, що дизайнер з Вінниці пошила також 4 сукні для красуні, що представляла Україну на «Міс Світу 2016». У вбранні вінничанки дефілювала і Вікторія Кіосе «Miss international 2016» в Токіо.

 

 

Вiнниця.info,фото - сторінка "Міс Україна" у "Фейсбук"

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: конкурс 
Матеріали по темі