Суспільство

Для будинків без лічильників зменшили плату за опалення: вінничанам перерахують спожите тепло за новим тарифом

12 січня 2017, 12:27

 Наприкінці минулого року набрала чинності постанова Кабінету міністрів, що врегульовує нарахування плати за теплопостачання у будинках, необладнаних лічильником. У Вінниці таких – 20% (близько 300). Тепер люди не переплачуватимуть за спожите тепло. Вартість опалення одного квадратного метра стане меншою. Новий тариф формується на основі показників домогосподарств, які мають загальнобудинковий лічильник.

Про це Вінниця.info розповіла прес-секретар «Вінницяміськтеплоенерго» Юлія Петришина.

«В людей, де немає приладів обліку тепла, був встановлений тариф 28 гривень за квадратний метр. Відповідно до площі квартири нараховувалася ціна за опалення. Чим більша площа, тим більша ціна. З виходом постанови це питання врегульовано.

Тепер тариф зменшився, в середньому, на 4 гривні за квадратний метр», - зазначили у прес-службі.

У січні вінничани, що живуть в будинках без загальних лічильників, отримають платіжки за грудень із меншими сумами. Для них також перерахують за новим тарифом спожите тепло від початку опалювального сезону.

«В платіжках за грудень відображено перерахунок за централізоване опалення з жовтня місця. Кошти не повертатимуть споживачам, їх зарахують за наступні місяці», - пояснюють у «Вінницяміськтеплоенерго».

Підприємство наголошує, що такі зміни стосуються лише мешканців домогосподарств, які не обладнані загально будинковим лічильником. До кінця 2017 року в місті планують встановити прилади обліку у всіх оселях з централізованим теплопостачанням.

Вінниця.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: гроші опалення 
Матеріали по темі