Новини компаній

Для чого потрібен рашгард спортсмену?

14 березня 2019, 11:14

ашгард – зручний та стильний варіант одягу для тренувань. Спостерігаючи за велосипедистами, борцями, важкоатлетами чи іншим и спортсменами, всі звертали увагу на футболки, які ефектно облягають їх фігури. Ці футболки називаються рашгардами, і їх функція – не лише демонструвати результати занять, підкреслюючи мускулатуру власника чи власниці. Вони виготовляються із високотехнологічного текстилю і відзначаються специфічним пошиттям, яке забезпечує безпеку, зручність та комфорт.

Як і інший компресійний одяг, така екіпіровка підтримує температурний баланс і відводить надлишки тепла, захищає тіло від подряпин та дрібних поранень, слугує для захисту від вологи. Також вони попереджають перевтому і травматизм під час тренувань чи змагань, підтримуючи м′язи та зв′язки. Детальніше про рашгард і його характеристики, читайте на сайті Amunicia. А в цій статті будуть описані загальні особливості цього виду спортивної форми.

Якими бувають рашгарди

Рашгарди можуть мати довгі або короткі рукави. Моделі з короткими рукавами зменшують ризик отримати затяжки від липучок на рукавичках або перегрітись у спеку. А варіанти з довгими рукавами зазвичай носять велосипедисти, серфінгісти, бігуни, прихильники контактних видів боротьби.

Для виготовлення рашгардів зазвичай використовують наступні тканини:

  • Спандекс;
  • Еластан;
  • Поліестер;
  • Бамбукові волокна;
  • Нейлон.

Виробники застосовують й інші види текстилю – лайкру, патентовані матеріали з ліфтинг-ефектом та антибактеріальними властивостями. Малюнок, як правило, наноситься методом сублімації, завдяки чому не вигоряє і не тріскається впродовж терміну використання.

Який вибрати рашгард

Обираючи такий спортивний одяг, слід пам′ятати: рашгард повинен точно відповідати розміру. Завелика футболка не забезпечить необхідної компресії, а занадто тісна – буде перешкоджати нормальному кровообігу. Якщо рашгард потрібен для інтенсивних силових вправ, варто придбати варіант на розмір більший. Це зумовлено явищем «пампінгу»− під час навантажень м′язи посилено наповнюються кров′ю і збільшуються в об′ємі.

Теги: спорт одяг 
Матеріали по темі