Суспільство

Для хлопця, який виріс без батьків, купили квартиру в Могилеві-Подільському

16 вересня 2021, 16:39

24-річний Владислав, родом із Могилів-Подільського району, сьогодні отримав ключі від власного житла. Житло придбане за кошти з державного бюджету. Хлопець є із числа дітей позбавлених батьківського піклування.

Про це йдеться на сайті Вінницької ОДА.

Однокімнатну квартиру загальною площею 31,2 м.кв було придбано для хлопця у Могилеві-Подільському за рахунок цільової субвенції. Владислава Москалюка з дитинства виховувала бабуся. Юнак закінчив професійний аграрний ліцей та здобув професію маляра-штукатура, лицювальника-плиточника.

«Бажаю благополуччя, добра та усіляких гараздів цій оселі. Нехай із новосіллям прийде і нове, щасливе життя, а тепло і затишок завжди створюють тут гармонію», – зазначив Сергій Борзов, звертаючись до юнака.

«Ми будемо працювати і робити все можливе для того, щоб власне житло отримала молодь, яка цього найбільше потребує. Ми дуже раді за Вас! Ми завітали сюди з однією метою – переконатися в тому, що ви у своїй квартирі і Вам тут справді комфортно», – каже нардепка Ірина Борзова.

Це вже третя квартира, яка придбана за кошти державної субвенції 2020 року для Могилів-Подільського району.

В лютому цього року придбано 2-кімнатну квартиру дитині, позбавленій батьківського піклування, Стояненко (Медвецькій) Жанні, в смт. Муровані – Курилівці.

В квітні цього року придбано 2-кімнатну квартиру, дитині, позбавленій батьківського піклування Максимчуку Петру Олександровичу, в смт. Муровані – Курилівці

Загалом за кошти державної субвенції 2019-2020 років для Могилів-Подільського району придбано житло для 13 дітей-сиріт.

У Вінницькій області за кошти державної субвенції 2019-2020 років придбано житло 142 дітям-сиротам, до кінця року буде придбано ще 11 дітям.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото Вінницької ОДА

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: квартира дитина-сирота житло 
Матеріали по темі