Суспільство

Для підтримки людей з інвалідністю, які мають інтелектуальну недостатність, на Вінниччині створять екологічний клуб

14 травня 2018, 14:34

 На Вінниччині в 2018 році розпочинають реалізацію проекту «Освіта протягом життя». В рамках проекту планують створити екологічний клуб для проведення дозвілля та інклюзивного виховання через екологічну освіту. Проводитиметься просвітницька кампанія, щоб сприяти соціальній активності людей з інвалідністю та формувати на Вінниччині суспільство рівних можливостей.  

Про це під час прес-конференції 14 травня повідомили голова ГО «Паросток» Ірина Саранча та депутат обласної ради Людмила Станіславенко.

«Зараз на рівні держави велика увага приділяється розвитку інклюзивної освіти, проте люди з інвалідністю, а особливо, особи з інтелектуальною недостатністю та підопічні інтернатних закладів залишаються найбільш незахищеними та найменш обізнаними верствами населення щодо реалізації своїх прав. Зневіреність у ефективній допомозі з боку певних державних інституцій, проблеми зі здоров’ям, а також брак інформації викликають у них пасивність. Сумний досвід свідчить, що при спілкуванні з особами із вадами розвитку, інші відчувають страх та незручність. Основна причина такого ставлення у незнанні, що таке порушення розвитку. Даний проект реалізовується для того, аби на рівні громад Вінниччини формувати екологічну та соціальну культуру, а також екологічну свідомість дітей і молоді з інвалідністю», - зазначає депутат Вінницької обласної ради Людмила Станіславенко.

В рамках проекту також надаватиметься психологічна підтримка працівникам інтернатних закладів, які надають послуги людям з інвалідністю, дітям групи ризику, літнім людям.

Вінниця.info

Теги: проект 
Матеріали по темі