Суспільство

Для працівників Вінницької міськради придбали 40 велобайків. Фото

25 квітня 2019, 13:31

Вінницька міська рада отримала 40 муніципальних велосипедів. З них 32 – звичайних міських велосипедів та 8 електробайків. Тепер працівники міської ради можуть брати велосипеди у робочий час, а також їздити ними додому, залишаючи вдома еко-транспорт не більше, ніж на добу.

На початку 2019 року завершили будівництво велопарковки, що розташована за міською радою. Її площа складає майже 100 квадратних метрів. Загалом на парковці 44 стійки, куди можна поставити більше 90 велобайків. Зараз там є 48 велосипедів, закуплені в рамках проекту. З них 8 підуть на велосипедну школу. 40 залишається для користування. З них 32 звичайних міських велосипедів та 8 електробайків.

Як зазначив керівник розвитку велоінфраструктури Вінниці Андрій Сорокін у ефірі "UA: радіо Вінтера", дана велопарковка коштує 900 тисяч гривень.

«Варто звертати увагу на те, що це не сама лише конструкція, там ще додаткові були роботи в плані освітлення, фундаменти, достатньо великий обсяг робіт. Так як це проект за підтримки Швейцарського бюро співробітництва, є частина зобов’язань Швейцарської Конфедерації, є частина зобов’язань ВМР. Не може бути все односторонньо. Саме частиною ВМР – це зобов’язання перед швейцарами, будування критої велопарковки і душової. Бо для європейців це звична річ», – зазначив Андрій Сорокін.

В будівлі міськради також буде розташована душова кімната. Розташують її недалеко від самої велопарковки, щоб після їзди на велосипеді можна було привести себе у нормальний вигляд.

Також, як зазначив Андрій Сорокін, для безпеки працівників міськради передбачили все необхідне – шоломи, світловідбиваючі жилети.

Працівник міської ради може їздити на велосипеді додому та на роботу.

Нагадаємо, 1 серпня виконавчий комітет Вінницької міської ради уклав договір з ТОВ «Підприємство«Агропродсоюз» на роботи з капітального ремонту зеленої зони біля адміністративної будівлі у Вінниці по вул. Соборна, 59. Виконком Вінницької міської ради оголосив тендер на проведення капітального ремонту зеленої зони ділянки біля міськради. Поруч приміщення мерії запланували криту велопарковку, аби чиновники змогли добиратися на роботу еко-транспортом. Проект реалізовують за підтримки Швейцарії.

Вінниця.info

Теги: велосипед міська рада депутат 
Матеріали по темі