Місто

Для проспекту Космонавтів у Вінниці підшукають «підходящі» клени

15 червня 2017, 15:30

 У Вінниці на проспекті Космонавтів залишать клени. Щоб всі дерева були схожі між собою, фахівці повинні підібрати потрібний сорт та сформувати крону в старих дерев.

Про це 15 червня повідомив мер Вінниці, відповідаючи на питання представників ЗМІ.

«На Космонавтів залишаються клени. Але в нас є проблема, Ви бачили, що вони низькорослі. Якщо садити традиційний клен, він високий. Тому нам потрібно знайти форму. Потрібно розуміти, що хворі дерева доведеться видалити, на їх місце посадити клени, сформувати крони. Для того щоб дерева були однакового вигляду, потрібен час. Друге завдання сформувати крони дерев, які там зараз ростуть. Тому питання з кленами остаточно вирішено.

Важливо, щоб цього року ми виконали роботи з реконструкції третьої черги проспекту Космонавтів. Це тротуари, зовнішнє освітлення, проїзди, дороги. На початку проспекту в нас досить серйозний проект – заміна колії та встановлення «оксамитового шляху». Ми вивчаємо можливості нашого заводу залізобетонних виробів щодо виготовлення панелей, щоб зменшити вартість робіт», - прокоментував мер Вінниці.

Після завершення ремонту на проспекті Космонавтів, планують робити парк Дружби Народів. Окрім того, цьогоріч зроблять алею на Лісопарку з освітленням (навпроти пішохідного переходу від ринку – ред.). Мафи будуть перенесені.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: клени Космонавтів 
Матеріали по темі