Суспільство

Для суддів планують добудувати 9-поверхівку на Вишеньці. Проводять тендер на 8 мільйонів для здійснення технічного нагляду

12 вересня 2018, 16:08

 Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Вінницькій області 10 вересня оголосило тендер на послуги з технічного нагляду за об’єктом «Реконструкція об’єкту незавершеного будівництва в будівлю суду в м. Вінниці по вул. 600-річчя, 17». Очікувана вартість закупівлі – 8,3 млн. гривень.

Йдеться про 9-поверхівку, площею 6075 квадратних метрів біля «Мегамоллу», яку звели в 1989 році. Спочатку будівлю проектували як інженерний корпус заводу «Термінал», потім на початку 90-х її мали переробити під офісно-готельний комплекс. В 2005 році передали Державній судовій адміністрації України, яка мала намір перевести туди суд, що на вулиці Соборній.

В тендерній документації прописано обсяги робіт, якими передбачено: розчищення території від сміття; посилення конструкцій; влаштування каркасів фундаменту; мурування зовнішніх стін і перегородок; влаштування підлоги; облаштування покрівлі; утеплення фасадів та проведення комунікацій.

Нагадаємо, минулого року Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Вінницькій області уклало договір з ВФ ДП «Судовий будівельно-експертний центр» на проектно-вишукувальнi роботи по об'єкту «Реконструкція незавершеного будівництва будівлі суду по вул. 600-річчя, 17 в м. Вінниця» (коригування ПКД). Вартість угоди склала 290 тис. грн.

Вiнниця.info

Теги: суд послуги тендер довгобуд 
Матеріали по темі