Суспільство

Для вінницького Центру екстреної допомоги шукатимуть приміщення

6 листопада 2019, 17:46

Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги (Пирогова, 44) вступив у стадію реорганізації – перетворення в Комунальне некомерційне підприємство. Нині у Центрі необхідно створити у штатному розписі єдиний в області фінансово-економічний відділ. Головний лікар Центру медичної допомоги повідомив, що для розміщення персоналу, потрібне нове приміщення.

Про це йдеться на сайті Вінницької облради.

6 листопада, до заступника голови обласної Ради Ігоря Хміля під час прийому громадян звернувся головний лікар Комунальної установи «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Анатолій Пірникоза. Він повідомив, що Центр на виконання Рішення 36 сесії обласної Ради від 4 грудня 2018 року вступив у стадію реорганізації, з метою перетворення в Комунальне некомерційне підприємство.

«Так складається, що нам необхідно створити у штатному розписі єдиний в області фінансово-економічний відділ. З цього виникає необхідність додаткового розміщення в приміщенні підприємства понад 40 осіб персоналу, а цього приміщення ми наразі не маємо. Самостійно вирішити це питання не в силі, тому просимо сприяння обласної Ради у виділенні додаткового приміщення для користування новоствореного підприємства», – розповідає Анатолій Пірникоза.

Дане питання буде розглянуто в межах компетенції обласної Ради.

Раніше ми писали, як працює Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. А також про те, що центр екстреної медичної допомоги отримав два нових дефібрилятора із голосовими підказками, вартістю 600 тисяч гривень, а також один пульсоксиметр. Пристрої дають можливість реанімувати пацієнтів, які мають порушення системи кровообігу.

Вінниця.info, фото з сайту Вінницької облради

Теги: Центр екстреної медичної допомоги 
Матеріали по темі