Суспільство

Для Вінницької обласної інфекційної лікарні передали ШВЛ високого класу

1 грудня 2020, 15:27

Апарат штучної вентиляції легень (ШВЛ) високого класу для Вінницької обласної клінічної інфекційної лікарні передали від «Фонду Ріната Ахметова». Відсьогодні в лікарні є вісім ШВЛ: 2 високого класу; 5 середнього класу; 1 низького класу.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов.

«Пандемія показала усім, наскільки ми вразливі. Країни, області, міста – всі на самозбереженні. Медичні товари стали дефіцитом. Головне - дати важкохворому кисень.

Шукаємо можливості допомогти вижити усім важкохворим вінничанам.

Коронавірус став перевіркою для вітчизняного бізнесу: чи готовий проявити свою відповідальність? І багато компаній дійсно допомагають. Хоча на відміну від країн Європейського Союзу бізнес в Україні не може розраховувати на багатомільярдні пакети допомоги з боку держави.

Проте корпоративна соціальна відповідальність вже стала обов'язковою частиною стратегії будь-якої великої компанії. Навіть невеликої. Сидіти і дивитись збоку або ж ігнорувати і панікувати - це не вихід сьогодні. Нам потрібно разом діяти. Негайно!

Тому я вдячний сьогодні за подарунок для інфекційного відділення обласного СНІД-центру. Це апарат штучної вентиляції легень від благодійного «Фонду Ріната Ахметова», який об’єднав зусилля самого фонду, бізнесу і компанії ДТЕК, а також громадську організацію «Рада людей» та товариство «Сучасна лікарня», - зазначено в дописі.

За словами Сергія Борзова, апарат штучної вентиляції легень - необхідна складова надання медичної допомоги хворим на корорнавірусну хворобу. Подарований апарат високого класу - його вартість понад 600 тисяч гривень.

Нагадаємо, на базі Центру СНІДу в Медмістечку працюватиме обласна інфекційна лікарня. Лікарня стане єдиним центром замкненого циклу, адже тут є ІФА-лабораторія і ПРЛ-лабораторія, які здійснюють діагностику на коронавірус.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото – зі сторінки Сергія Борзова

Теги: ШВЛ інфекційна лікарня 
Матеріали по темі