Місто

Для Вінниці куплять 10 нових автобусів, готують документи на оформлення лізингу

16 лютого 2021, 12:44

Виконком Вінницької міської ради 11 лютого погодив до сесії проект рішення, яким передбачено надати дозвіл Вінницькій транспортній компанії на отримання міських автобусів у лізинг та укладення договору фінансового лізингу з банком.

Вартість автобусів не повинна перевищувати 2,6 млн євро.

«Надати дозвіл комунальному підприємству «Вінницька транспортна компанія» на отримання 10 (десяти) автобусів Otokar Kent С CNG вартістю, що не перевищує 2 650,0 тис. євро (в гривневому еквіваленті відповідно до курсу гривні до євро, зазначеного в договорі купівлі – продажу) у лізинг та укладення договору фінансового лізингу з публічним акціонерним товариством акціонерним банком «УКРГАЗБАНК» (ЄДРПОУ 23697280) на наступних умовах:

авансовий платіж – не менше 50% від вартості автобусів;

відсоткова ставка не більше – 9,7% річних у гривні;

щомісячна комісія за управління кредитними коштами в частині обслуговування рахунку за операцією фінансового лізингу – 0,2% від суми фактичного залишку заборгованості за договором фінансового лізингу на дату нарахування (але не менше ніж 1000,00 грн.); строк лізингу до 60 місяців; погашення лізингових платежів – щомісячно, згідно з графіком платежів, встановленим Банком; укладення договорів страхування предмету лізингу», - зазначено в проекті рішення.

Довідка.

Автобуси Otokar Kent CNG - це автобуси з низькою підлогою, довжиною 12 метрів. Вони оснащені двигуном MAN - E0836 LOH04, які працюють на стиснутому природному газі. Потужність двигуна становить 206 кВт при 2200 оборотах на хвилину. Ці автобуси одночасно можуть перевозити до 100 пасажирів і відповідають екологічному стандарту Євро-6.

Нагадаємо, про 10 нових муніципальних автобусів, які «Вінницька транспортна компанія» візьме у лізинг повідомляли рік тому. Але через ситуацію з «ковід» нових автобусів не придбали.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото ілюстративні

Теги: автобуси на газу Вінниця 
Матеріали по темі