Суспільство

Для зручності перехожих: у Вінниці вуличні музиканти встановили банківський QR-код

6 вересня 2019, 16:14

Вінничани Юрій та Стас прогресивні вуличні музиканти. Пожертвувати гроші яким можна через QR-код прив’язаний до їхньої банківської картки. Кажуть, зробили це для зручності перехожих. Адже більшає людей, які не носять готівку.

«Коли у вінницьких тролейбусах установили QR-код для розрахунку за проїзд, я вирішив скористатися цією ідеєю. Людям вона стала до вподоби. Кожного разу, коли граємо, від одного до десятка перехожих перераховують гроші через сканування. Суми різні. Від кількох гривень до двох сотень», - розповідає Вінниця.info вуличний музикант Юрій, він гітарист.

Зображення QR-коду роздрукували та кладуть його біля мікрофону. Для тих, хто бажає пожертвувати музикантам готівку, хлопці мають поруч відкритий рюкзак.

«Я граю на вулиці вже 16 років. А музикою загалом замаюсь 20-ть років. Співати почав, коли було десять. Через чотири з’явилась перша гітара. Взагалі, я людина, яка цікавиться технікою. Наразі планую влаштуватися до мережі, яка займається продажом мобільних телефонів та комп’ютерної техніки. Можливо, через те, що подобаються новітні технології, я і захопився ідеєю з QR-кодом. А на майбутнє, коли прогрес в Україні піде ще далі, можна буде подумати, аби гроші за нашу творчість надсилали через віртуальні цифрові карти та смартфони с NFC-модулем. Які на телефонах, або й годинниках», - зауважує Юрій.

Другий учасник дуету Стас, він грає на саксофоні. Каже, закінчив музикальну школу. Далі грати вчився самостійно. Наразі підпрацьовує вантажником. І мріє закінчити інтернатуру, він медик.

Грає дует загалом рокові композиції. Хоча у репертуарі також є і народні.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця музиканти прогрес 
Матеріали по темі