Культура

Дні польського кіно у Вінниці відкриють історичним фільмом «Кур’єр» про Яна Новака

9 жовтня 2019, 10:05

24-28 жовтня у Вінниці відбудеться щорічний фестиваль Дні польського кіно. Відкриє фестиваль показ історичного фільму «Кур’єр» – стрічка про директора польського відділу радіо «Вільна Європа» Яна Новака.

Початок о 20:00, кінотеатр «Родина».

Про це у «Фейсбук» розповідають організатори фестивалю.

«Генеральне консульство РП у Вінниці разом з Польський Інститут у Києві / Instytut Polski w Kijowie запрошують на щорічний фестиваль Дні польського кіно у Вінниці. Фестиваль XIV Дні польського кіно у Вінниці 24 жовтня відкриє показ фільму «Кур’єр» режисера Владислава Пасіковского.

Деталі програми фестивалю Дні польського кіно у Вінниці незабаром з’вляться на сторінці Генерального консульства РП у Вінниці. Білети можна придбати в касі кінотеатру», – зазначають організатори.

Фільм «Кур’єр» починається за кілька днів перед вибухом Варшавського повстання, коли поляк Ян Новак їде до Варшави для таємної місії, щоб надати секретну інформацію від польського уряду – Армії Крайової.

Від успіху цієї місії залежать десятки тисяч життів, але якщо Новак потрапить у лапи противника, йому буде наказано віддати своє життя, щоб перевезені матеріали не потрапляли до рук німців.


Вінниця.info

Теги: Дні польського кіно Ян Новак фільм 
Матеріали по темі