Місто

До кінця року Вінниця матиме оновлений басейн з вишками для стрибків. Фото

27 серпня 2019, 16:38

У Вінниці триває реконструкція спортивного комплексу на вулиці Академіка Янгеля. Вже до кінця року планують завершити «реанімацію» об’єкта. Головною родзинкою СКА стане басейн. Під час проектування вирішили залишити стару форму чаші, однак укріпити її за спеціальною технологією. Також збережуть вишки і трамплін для стрибків.

27 серпня до Вінниці приїхав заступник міністра молоді і спорту Микола Даневич. Він зазначив, що таке рішення дасть змогу приймати різні змагання, адже басейн має довжину 25 метрів і 6 доріжок для плавання. Реалізувати проект стало можливим завдяки фінансовій підтримці з держбюджету.

«Держава виділила 20 мільйонів гривень на реконструкцію басейну та всього, що з ним пов’язано», - зазначив посадовець.

Варто зазначити, що кошти перерахували тільки після того, як вінничани захистили проект у міністерстві.

«Наш об’єкт має 25-метровий басейн, тому ми претендували на державну субвенцію, подали усі необхідні документи та обґрунтування щодо реконструкції. Ми в липні захищали цей проект у міністерстві, отримали фінансування в розмірі 20 мільйонів. Вартість об’єкту – понад 35 мільйонів гривень. Решту коштів виділяють з міського бюджету.

Ми розуміємо, що об’єкт досить старий, але хочеться зробити його в новій якості, за новими вимогами. І замовник, і підрядний ці задачі виконують», - пояснила заступниця міського голови Галина Якубович.

Архітектори працювали над тим, щоб забезпечити в приміщенні доступність. В будівлі вперше встановлять ліфти, що дозволять підніматися на трибуни другого поверху навіть людям на візках.

Заступник директора департаменту капітального будівництва Вінницької міськради Андрій Гринчук розповів, що до кінця року мають завершити всі ремонтні роботи, проектом також передбачений благоустрій території навколо СКА. Спортивний комплекс також матиме ігровий, атлетичний, гімнастичний зали, тренажери

Заступник міністра наголосив, що під час реконструкції потрібно враховувати побажання представників різних видів спорту, аби згодом комплекс міг приймати змагання різного рівня.

Нагадаємо, що приміщення спортивного комплексу понад 10 років перебувало в аварійному стані. Спочатку його планували відремонтувати поляки, з якими підписали Меморандум, але ремонт так і не розпочався. В червні 2018-го міська рада виділила 4 мільйони гривень на оновлення даху.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ремонт будинки СКА 
Матеріали по темі