Події

До суду передали 4 справи, аби стягнути кошти за перевезення «перегрузів» дорогами Вінниччини

18 квітня 2019, 09:36

На Вінниччині прокуратура скерувала до суду позови про стягнення коштів за перевезення вантажу з перевищенням осьових навантажень у примусовому порядку

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області

Прокурори проводять роботу зі стягнення на користь Державного бюджету України плати за проїзд автомобільними дорогами транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні.

Зокрема, підставами для пред’явлення позовів вказаної категорії є матеріали територіальних органів Укртрансбезпеки, якими виявлено та задокументовано факт надання послуг із перевезення вантажу з перевищенням осьових навантажень, встановлених Правилами дорожнього руху України, без оформлення дозволу або документа про внесення плати за проїзд великовагових транспортних засобів.

Зважаючи на те, що нараховані державним органом фінансові санкції, здебільшого, у добровільному порядку не сплачуються, органами прокуратури Вінницької області скеровано до суду позови про стягнення коштів за проїзд у примусовому порядку.

Так, до господарського суду Вінницької області в інтересах Державної служби України з безпеки на транспорті скеровано 4 позови до суб’єктів господарювання – перевізників про стягнення плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування великоваговими транспортними засобами на суму 60 тис. грн, які перебувають на розгляді.

Вiнниця.info

Теги: штраф дороги 
Матеріали по темі