Політика

До Верховної Ради дев’ятого скликання пройшли 10 вінничан. Список і фото

26 липня 2019, 11:47

26 липня ЦВК опрацювала 100% електронних протоколів. До Верховної Ради 9-го скликання проходять 424 кандидати. З яких 225 - за партійними списками та 199 – по мажоритарці.

Від партії «Слуга Народу» в новому Парламенті буде 254 депутати. З них 124 – за списком і 130 – по мажоритарці. Від партії, яку сформувала команда Президента Зеленського, до Верховної ради заходять четверо вінничан. По списку - Юлія Овчиннікова, 1985 року народження, працює в Донецькому університеті ім. В. Стуса, проживає в м. Вінниці. По мажоритарціІрина Борзова (14 ОВО), Максим Пашковський (11 ОВО), Анатолій Драбовський (12 ОВО).

Партія «Опозиційна платформа за життя» заводить в парламент 43 депутатів, з них 37 - по списку і 6 – по мажоритарці. Жодного вінничанина від ОПЗЖ в новому парламенті на буде.

Партія «Батьківщина» матиме в новій Раді 26 депутатів, з них 24 - по списку і 2 – по мажоритарці. Від партії лише один вінничанин проходить в Раду – Олег Мейдич, який виграв вибори на 18 ОВО.

Партія «Європейська Солідарність», яку очолив п’ятий Президент Петро Порошенко, заводить до парламенту 25 депутатів. З них 23 – по списку, 2 – по мажоритарці. До нової Ради від партії не потрапив жоден вінничанин.

Партія Вакарчука «Голос» заводить до парламенту 20 депутатів – 17 по списку і 3 – по мажоритарці. По списку партії до Ради проходить Олександра Устінова, 1985 року народження, проживає в м. Вінниця.

Окрім кандидатів від партій до Верховної Ради 9-го скликання пройшли і кандидати, які реєструвались в порядку самовисування. Від Вінницької області це Петро Юрчишин (13 ОВО), Лариса Білозір (15 ОВО), Геннадій Вацак (16 ОВО), Микола Кучер (17 ОВО).

Отже, в Верховній Раді 9-го скликання буде 10 вінничан.


Юлія Овчиннікова (Слуга Народу)

Ірина Борзова (Слуга Народу)


Максим Пашковський (Слуга Народу)


Анатолій Драбовський (Слуга Народу)


Олександра Устінова (Голос)


Олег Мейдич (Батьківщина)


Петро Юрчишин (самовисування)


Лариса Білозір (самовисування)


Геннадій Вацак (самовисування)


Микола Кучер (самовисування)


Вiнниця.info, фото з сторінок кандидатів в депутати в Фейсбук та власні фото редакції

Теги: депутати Верховна Рада вінничани 
Матеріали по темі