Спорт

До Вінниці на змагання з’їхалися гімнастки з різних регіонів

15 жовтня 2016, 23:20

 14-15 жовтня у Вінниці проходив 19-й відкритий «Кубок Надії-2016», присвячений пам’яті тренера гімнастики Надії Джоги. На змагання приїхало близько 300 гімнасток з дюжини регіонів.

Про це повідомляє Відділення Олімпійського комітету України у Вінницькій області.

Його організували за підтримки спорткомітету Вінницької міської ради, відділення НОК України Вінницької області і спортшколи № 1.

Медалі розігрувалися в 27 категоріях – від найменших спортсменок 2012 р.н. до 16-річних гімнасток, кандидатів у майстри і майстрів спорту. Призерок нагороджували цінними подарунками, грамотами і медалями.

Серед учасниць було чимало до школяриків і першачків. Шестирічна вихованка вінницької спорт школи № 1 Поліна Козакова розповіла, що вже опанувала чимало непростих гімнастичних елементів: захоплення з прямою ногою, «ковбаску», бокову рівновагу, стрибки тощо. Вона займається художньою гімнастикою понад два роки і постійно посідає призові місця на змаганнях. Поліна має в активі дев’ять медалей, чим пишаються батьки.

– Ми віддали дочку у художню гімнастику, тому що це красивий вид спорту. Всі гімнастки – стрункі, елегантні, з гарною осанкою і поставою, – каже мати юної спортсменки Тетяна Козакова.

 

 

 

Вінниця.info

Теги: змагання 
Матеріали по темі