Суспільство

До Вінниці прибула Надзвичайний і Повноважний Посол Сполучених Штатів Америки

30 березня 2017, 11:28

 30 березня до Вінниці з робочим візитом прибула Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович. Керівники області і міста провели зустріч із закордонною гостею, під час якої голова Вінницької ОДА Валерій Коровій розповів про досягнення регіону. Губернатор також подякував Уряду Америки за підтримку українського народу.

«Дякую Вам, пані Посол, і Уряду Сполучених Штатів Америки, який ви представляєте, американському народу за надзвичайно важливу підтримку українського народу у складний і відповідальний історичний час, в якому перебуває наша країна. Ми дуже високо цінуємо цю підтримку. Насправді, Україна дуже швидко змінюється. Ми, українці, сьогодні позбавилися дуже багато ілюзій – ніхто, крім нас, українців, не буде захищати країну», - почав Валерій Коровій.

Посадовець розповів Марі Йованович про аграрні досягнення Вінниччини та експорт товарів до Сполучених Штатів.

«У більшості позиціях Вінницька область має позитивну динаміку. Ми не ідеалізуємо ситуацію – проблем більше, ніж достатньо. Якщо говорити про економічний уклад, то Вінницькій області вдалося вдало використати загальну тенденцію на світових ринках продовольства.

Оскільки Вінницька область найбільший аграрний регіон України, нам вдалося залучити потужні інвестиції, створити конкуренте середовище. Вперше з експорту були забрані «картельні» угоди.

Сьогодні Вінниччина експортує аграрну продукцію і до Сполучених Штатів Америки: високоолеїнову олію, борошно. Ми працюємо над тим, щоб мати можливість доступу до ринку Сполучених Штатів для експорту сухого молока.

Сьогодні у Вінниці реалізується проект, будується новий машино-будівний завод компанії UBS, яка продукує холодильне обладнання для торгової промисловості. Вони виграли тендер в Сполучених Штатах Америки і обслуговують більше 200 тисяч барів по всіх Сполучених Штатах», - додав голова Вінницької ОДА.

Подальше спілкування посадовців відбувалося за «закритими» дверима. Пресу попросили покинути конференц-залу.

Варто зазначити, що Посол прибула до Вінниці ще вранці. Вона встигла подивитися прозорий офіс на Соборній. Мер Сергій Моргунов провів Марі Йованович коротку екскурсію по дорозі від міської до обласної ради.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ОДА Коровій США Америка 
Матеріали по темі