Влада

До Вінниці приїхала Королевська і під чиновниками «захитались крісла»

15 лютого 2013, 17:56

Міністр соціальної політики Наталія Королевська ініціювала звільнення начальника головного управління праці та соціального захисту населення у Вінницькій області та керівника Ладижинського дитячого будинку-інтернату четвертого профілю .

Про це під час прес-конференції 15 лютого у Вінниці повідомила міністр соціальної політики Наталія Королевська.

«Я звернулась до губернатора щоб звільнити керівника управління праці та соцзахисту населення. Ця людина не відповідає стандартам, які повинні працювати в країні. Людина на цій посаді повинна бути «обличчям влади», та захищати людей, а не створювати проблеми»,- Н. Королевська.

Також міністр соцполітики повідомила про незадовільну роботу керівництва Ладижинського будинку-інтернату.

«Щодо керівника Ладижинського будинку-інтернату, там обласна рада приймає рішення, і ми будемо просити щоб там ввести антикризовий менеджмент. Нажаль там 14 років один і той же керівник. Треба нову людину, більш активну», -  прокоментувала Н. Королевська.

Нагадаємо, начальником Головного управління праці і соціального захисту населення у Вінницькій області є Олег Новіцький, який очолив управління в березні 2011 року.

Довідка.

Ладижинський дитячий будинок-інтернат було створено у 1994 р. Заклад розрахований на 220 дітей-інвалідів І групи з діагнозами ДЦП (важка форма), глибока розумова відсталість, хвороба Дауна. 70% із них – лежачі хворі, які рідко коли залишають стіни палати. Знаходяться підопічні тут із 4 років і до останніх днів життя.

Керівником закладу є Григорій Зубко.

ВИННИЦА.info

Матеріали по темі