Події

До Вінниці з Казахстану призвели «зберігача» наркотиків

30 листопада 2010, 18:18

З Казахстану екстрадовано 27-річного жителя міста Жмеринка (Вінницька область), який з 2007 року знаходився у міжнародному розшуку за незаконне зберігання наркотичних засобів.

Про це повідомляє Департамент МВС України.

За повідомленням, затриманий чоловік раніше відбував покарання за незаконне зберігання наркотичних засобів.

У 2006 році в його помешканні співробітники міліції знову виявили наркотики. Чоловіка було притягнуто до кримінальної відповідальності за ч. 2 ст. 309 Кримінального кодексу України – незаконне придбання, зберігання, перевезення наркотичних засобів без мети збуту.

За рішенням суду він отримав два роки позбавлення волі, а поки вирок не вступив в силу чоловіка залишають на підписці про невиїзд. У 2007 році працівники міліції оголосили його в міжнародний розшук.

В червні 2010 року з Казахстану надійшла інформація про те, що на їхній території затриманий невідомий чоловік без будь-яких документів. Він повідомив свої анкетні дані та розповів, що є громадянином України і проживає в Жмеринському районі Вінницької області.

Правоохоронці Казахстану попросили надати фото аби ідентифікувати особу.

З’ясувалось, що затриманий є тим самим зловмисником, якого розшукують вінницькі правоохоронці за ухилення від відбування покарання. Чоловік назвався ім’ям свого рідного брата, який на той момент знаходився у Жмеринці за місцем проживання.

Зараз затриманий знаходиться у місцях позбавлення волі, де відбуватиме покарання визначене судом.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі